Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány nap telik el egy féléves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap telik el egy féléves kapcsolatban szex nélkül, ha együtt alszik a pár?

Figyelt kérdés
Mennyi a normális, mondjuk esetleg stresszesebb időszakban

2020. nov. 28. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan annyi idő telik ez szex nélkül, amennyit a pár akar.
2020. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Ez nagyon változó, de sztem 1-2nap még belefér.
2020. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Ne vedd komolyan a #2es válaszolót kérlek. Voltam ugyanebben a cipőben, mi is viszonylag friss kapcsolatban voltunk és énis öntöttem ide ki a kérdéseket és nagyon elbizonytalanodtam, amikor ilyen válaszokat írtam.

Azóta is együtt vagyunk, évek teltek már el, együtt is élünk.


Nálunk is volt stressz miatt szexmentes időszak, elmondom neked, volt mikor 1 hét is kimaradt. Vagy másfél.

Túl vagyunk elég sok mindenen, munkahelyváltások, szülők betegsége (covid is), anyagi nehézségek, munkahelyi elvárások stb. Rengeteg olyan volt, amikor sokkal jobban esett az összebújás, mint a szex.

Barátom eleve túlstresszelős típus, nagyon megfelelési kényszere van és ha valami nem jön össze neki, rágörcsöl. Dolgozik ezen, de amióta ismerem ilyen. Ezekben a szitukban a szex teljesen háttérbe szorul, hisz az agya teljesen mással van elfoglalva. Én is sokszor magamra vettem, sőt, még vitáink is voltak ebből amik NAGYON rontották a helyzetet. Mikor írtam ide ki a kérdéseimet, mindenki jött azzal, hogy biztos beteg, nőzik, megunt engem, nem vagyok vonzó stb.

És mikor leültem vele beszélni, tudod mit mondott? Azt, hogy nagyon nagyon stresszes időszaka van, borzasztóan szeret de ilyenkor nem tud teljesíteni szexuálisan, azt meg nem akarja, hogy a minőség rovására menjen.


Elkezdtem sokkal megértőbb lenni vele ezekben a helyzetekben és hidd el ezek mind csak ideiglenes gondok, idővel visszaállt a régibe és emellett sokkal erősebb is lett a kapcsolatunk, mert tudja, hogy támogattam és nem hisztiztem a szexért.


Amúgy meg, nincs olyan, hogy "normális".

Nincs mérce, amit el kell érnetek, nincs társadalmi elvárás, aminek meg kell felelnetek. Annyit szexeljetek és akkor, ahogy nektek jó. Ez a TI kapcsolatotok, a TI boldogságotok. Ne hasonlítgasd senkiéhez, rettentő mérgező hosszútávon.


Ha szeretnél beszélgetni, írj.

Mi is amúgy a "normálishoz" képest keveset szexelünk, én 22 éves lány vagyok, ő 24 éves fiú és heti 1-2x fekszünk le egymással, pedig már együtt élünk. Hogy miért? Mert nekünk így jó.


22L

2020. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó
2020. nov. 29. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!