Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a hisztimérték, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a hisztimérték, ami szerintetek egy ferfinal meg "elfogadhato" ?

Figyelt kérdés

Sajat pelda, ma esti.

Laggolt a jatek wifirol, addig jo volt a tolto. Atult, bedugta a netkabelt, nem tolt a laptop. Visszahozta, megint nem tolt (gondolom megranthatta a toltot, mikor felallt vagy valami). Csapkodas, miatyank, majd kerdes hol lehet. Nagy sebbel kiszalad keres-kutat, visszater ingerulten, hogy nincs ott, mondom en ugy emlekszem, hogy ott van. Megint megy, megint nincs, meg ingerultebben kerdezi hol lehet, mert ott nincs, ergo igy en se tudom hasznalni, felteszem a kerdest, menjek segítsek keresni? Nem kell, nem erdekli, csapkod, vergodik. Kinyitja a komodot, benne a masik toltovel, en ot miert sz.patom, hogy kint keresgeljen, mikor tudtam jol, hogy itt van bent. Nem tudtam, nem ugy emlekeztem. Es jott az aldas, miert kell mindent elpakolni es nem az volt a problema, hogy o tonkretette a toltokabelt, hanem az, hogy en rosszul emlekeztem a pottolto helyere. 25eves ffi. Most nyugiba megy a minecraft en meg talalgatok melyikunk a hisztisebb.

Szerintem ez olyan, mintha pubertalna, sokaig tart?

Sajat sztori?


2020. nov. 29. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Barbi, te vagy az? 😀😀
2020. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!