Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a hisztimérték, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a hisztimérték, ami szerintetek egy ferfinal meg "elfogadhato" ?

Figyelt kérdés

Sajat pelda, ma esti.

Laggolt a jatek wifirol, addig jo volt a tolto. Atult, bedugta a netkabelt, nem tolt a laptop. Visszahozta, megint nem tolt (gondolom megranthatta a toltot, mikor felallt vagy valami). Csapkodas, miatyank, majd kerdes hol lehet. Nagy sebbel kiszalad keres-kutat, visszater ingerulten, hogy nincs ott, mondom en ugy emlekszem, hogy ott van. Megint megy, megint nincs, meg ingerultebben kerdezi hol lehet, mert ott nincs, ergo igy en se tudom hasznalni, felteszem a kerdest, menjek segítsek keresni? Nem kell, nem erdekli, csapkod, vergodik. Kinyitja a komodot, benne a masik toltovel, en ot miert sz.patom, hogy kint keresgeljen, mikor tudtam jol, hogy itt van bent. Nem tudtam, nem ugy emlekeztem. Es jott az aldas, miert kell mindent elpakolni es nem az volt a problema, hogy o tonkretette a toltokabelt, hanem az, hogy en rosszul emlekeztem a pottolto helyere. 25eves ffi. Most nyugiba megy a minecraft en meg talalgatok melyikunk a hisztisebb.

Szerintem ez olyan, mintha pubertalna, sokaig tart?

Sajat sztori?


2020. nov. 29. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Dobd ki. Ez egy kisfiú.
2020. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Nincs ilyen. Egy férfi nem hisztizik.


És légyszíves ezeket az alakokat ne is hívd férfinak. Ők inkább fiúk.

2020. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
A minecraft az, ami egy állítólag felnőtt férfinél nem elfogadható. Egy gyerekkel vagy együtt.
2020. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Így viselkedik a párod stresszhelyzetben. Neked ez rendben van?
2020. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Minecraft?? A 15 éves lányom szerint is gáz az ő korában. De, sztem ezen lepjünk túl... Te higgadt maradtál (te képviselted a szülőt), a párod hisztizett (gyerek), de mégis szülői attitűddel vadaskodott (miért kell mindent elpakolni) gyerek státusz ba rakott. Ha vki ismeri a pszichológiát, tudja, h a gond/feszültség a nem megfelelő szerepbol alakul ki. Te bantva érzed magad, megfelelő attitűddel reagáltál (pedig megtehetted volna, h gyerekként ledorgálod), de ő ezzel visszaelt, ő hozott ki téged gyerekként. Önzőbb, erősebb személyiség, ha nem vagy észnél, lenyom, mindig és minden hekyzetben. Érzelmi intelligencia, nos neki nincs...
2020. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Apum közel 70 évesen ilyen, ha ideges. Rettenet irritáló, de amúgy egy tüneményes ember. Ha vele akarsz együtt maradni, akkor nézd meg mit csinál, ha te is ugyanolyan intenzitással keresed a töltőt, mint ő. Apum meg szokott tőle nyugodni.


Ha gyakran csinálja, vagy nem tudod elviselni, akkor szakítsatok, ez nem lesz jobb, stressz hatására csak rosszabb.

2020. nov. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az illetőnek csak a teste 25 éves, a pszichés érettsége elmarad az ő korában elvárhatótól. Retardált? Infantilis? Játékfüggő? Mindezek együttvéve?
2020. nov. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És képes voltál erről kiírni egy kérdést? Szerintem te sem vagy különb mint a párod. Amúgy nem őt védem, mindketten gyerekesek vagytok.
2020. nov. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen kedves 8-as, kepes voltam errol kiirni egy kerdest, nem ertem nekdd ez miert faj, ha pedig erdemben nem tudsz hozzaszolni, miert reagaltal :D
2020. nov. 30. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam zéró tolerancia van hiszti terén, magammal és másokkal szemben is.
2020. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!