Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj ha már negyedj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj ha már negyedjére rossz pasit fogtam ki? 25N

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan részletgazdag a kérdés, mindenki hiteles választ fog tudni adni erre...egyébként valószínűleg igen, rossz minta követése, vagy valami ilyesmi. Otthon keresd a hibát apuddal, anyuddal való kapcsolatodban. Valamiért vonzod őket. 32F
2020. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen.


Amennyit belefektettél a kérdés megírásába, én is annyit fektettem a valaszba.

2020. nov. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy jó kérdés. Én is mindig a nem megfelelőt fogtam ki pedig csak egyet akartam szeretni és szeretve lenni. Most már elértem odáig, hogy feltételeket szabtam. Persze nem is próbálkozom randikkal. Az egész valahogy érzéketlenné tett.

Elsősorban vidd végig mik azok a dolgok amiket vétettél a kapcsolatban, habár én úgy gondolom, hogy mindent meglehet beszélni és megoldani ha mindketten akarják egymást igazán. Nehéz dolog manapság a pár választás. Nem tudhatod soha milyen embert fogsz ki. Nálam mindig az volt a szitu, hogy az elején minden szép volt aztán a másik hirtelen megváltozott. Megcsalt, sok voltam neki mert én tényleg vele akartam lenni, más lett neki a fontos. Egyszerűen van olyan is akivel tényleg nem vagytok egymásnak valóak. Csak max a szex volt a jó.

Én is rájöttem erre ha nincs sok közös dolog, közös cél, jó beszélgetések, lelki kötelék akkor könnyen előfordulhat az, hogy rájön a másik, hogy csak a szex a jó az meg valljuk be nem egy erős kötelék két ember között ha csak a szex a jó más nem. De persze itt el lehet gondolkodni vajon hogyan lehet már az elején kötelék? Sehogy. Sokan elfelejtik azt, hogy egy kapcsolatot építeni kell folyamatosan, mert egy jó kapcsolat nem hullik az ölünkbe csak úgy. Hosszas évek lelki munkája egy szép akár életen át tartó kapcsolat. És ezt nagyon sokan nem tudják értelmezni. Mert ha probléma van márpedig van minden kapcsolatban, akkor azt nem megoldani akarják együtt, hanem a szőnyeg alá seperni, és végül eldobni majd a másik úgy is jó lesz. Azt felejtik el, hogy nincs tökéletes ember. :-) Hogy egy kapcsolatban mind a ketten fejlődni kell és ha kitartóak egymással mert szeretik egymást, akkor ketten fejlődnek együtt. Azt vettem észre, hogy manapság inkább már az emberek használják egymást és eldobják a másikat mint a használt tárgyakat is.

Ez van. Talán ez a lelketlen világ nem a miénk. Én sem találtam meg azt a valakit akivel érdemes lenni. Sokan csak követelőznek, elvárnak dolgokat, de nem küzdenek érte és semmit se adnak cserébe. Már bő egy éve jegelem a kapcsolat témát. Próbálkoztam én is. De nem látom értelmét az egésznek. Mert az a baj ahol csak te akarsz tenni a kapcsolatért az emberért, hogy jó legyen, ahol csak te akarsz kitartani a másikért, de a másik fél sz.rik bele az egészbe ott sose lesz jó semmi.

2020. nov. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kevés infó áll rendelkezésre ahhoz, hogy elindulhassunk bármi konkrétum irányába. Ha abból indulok ki, hogy azt írod rossz pasikat fogtál ki, ergo nem arról van szó, hogy váratlanul véget értek kapocsolataid, és csodálkozol, miért; akkor a válasz egyértelműen nem. Nem veled van a baj, legalábbis nem a személyiségeddel.

Azzal van a baj, hogy rosszul választasz. A további csak spekuláció, mivel nem írtad le, miben nyilvánul meg az, hogy "rossz pasi". Alapvetően két okot tudok elképzelni: vagy arról lehet szó, hogy túl alacsony a mércéd (mindegy kivel, csak kapcsolatban akarsz lenni), és ezért kapsz "rossz pasikat" (akármit is jelentsen ez); vagy ugyan vannak elvárásaid, de kifejezetten a rossz pasikra illik (ennek egy tipikus példája, amikor valaki mindig a nagymenő, nagydumájú, kaizmatikus, "alfa hím" pasik után fut, aztán csodálkozik, hogy csupa nárcisztikus pasiba botlik).

2020. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Baj nincs veled kérdező de mivel te döntesz arrol kit valasztasz, nyilvánvalóan van valami dolog ami ami úgy vonz hogy a kapcsolatokat tonkreteszi. Mi lehet ez a minta?
2020. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ugyanabból a szempontból problémásak, akkor mindenképpen.
2020. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mind megcsalt, eléggé perverz is volt, gerinctelen es hazug:(
2020. nov. 30. 11:19
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és lelkibeteg is..
2020. nov. 30. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 problémás pasast fogsz ki, az pech.


Ha sorozatban, akkor igen, a Te oldaladon is van probléma. Nem akarom mondani, hogy konkrétan veled, de például a választási szempontok.


Pl a saját barátaim között volt 2 ilyen nő.

Az egyik folyton csak szexre hajtó férfiakat fogott ki, igaz, neki a randin kizárólag a külsőségek számítottak, a szex után kezdett csak olyasmivel foglalkozni, hogy a férfi miért nem tartós kapcsolatot keres.



A másik nő mindig alkoholista srácokkal jött össze. Neki pszichológus segített, hogy ez egy tudat alatti dolog, mivel a szülei is alkoholisták voltak, és próbálta ezeket a srácokat "megmenteni" (rengeteg enerigája volt a dologban, hogy segítsen a férfinek állást találni, tisztának maradni). Nyilván a szüleit nem tudta megmenteni, de rögzült benne ez a vágy.



Neked is ideje lenne elgondolkoznod, hogy a kiválasztási szepontjaidban mi dominál, miért vonzódsz valamilyen típushoz, vagy mi az ami eltereli a figyelmed a férfi valódi jellemvonásairól

2020. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudni,hogy kivel van baj. Lehet,hogy ők fogtak ki rossz nőt!

Nezőpont kérdése.

2020. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!