Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme még folytatni? 2 hete folyamatos veszekedés megy, ő nem képes beismerni hogy hibázott, ebben az esetben én meg nem tartom magam hibásnak

Figyelt kérdés

Mindegy a story. De van értelme még küzdeni, ha ilyenek vagyunk? Nem tudjuk ezt megbeszélni? Ő csak azt hajtja, hogy nem hibás, és az én részemről ugyanezt érzem. 2 hete szinte csak veszekszünk ezek, újra és újra előjön és mindig összekapunk rajta.

28F, 26N


2020. dec. 1. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hogy van ertelme folytatni, 2 het az semmi, masok evekig el tudjak huzni. Csak idoben kell reisztralni, hogy a rekord meglegyen.
2020. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy a story... Legalábbis szerintem nem egy kategória az, ha mondjuk széthagyja a zokniját, meg ha felcsinálja a húgodat.
2020. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon nem mindegy a story! És a legtöbbször a nő a hibás.
2020. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem mindegy a sztori. Ugyanakkor érdemes lenne egyszer leülni, még utoljára megbeszélni, és eldönteni, hogy ennek a vitának semmi értelme így, adjátok ki magatokból aztán lépjetek tovább. Valami megoldást találjatok, értsetek egyet abban, hogy nem értetek egyet, valamivel zárjátok le ezt az egészet, mert különben tényleg a kapcsolat rovására fog menni.
2020. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A story röviden: munka, külsős elfoglaltság miatt a barátom nagyon elhanyagolt az utóbbi időben, én észrevettem, szerinte pedig semmi sem változott. Hogy ugyanannyit alszunk a másiknál. Igen, de eddig mindig jött vagy mentem már délután, rögtön munka után, most meg eddig 9-10 körül, az utóbbi időben meg pont 8ra. Meg eddig minőségi időt tudtunk eltölteni, mindig mentünk valahová, sétálni, nem pénzbeli dolgokra értem, és mostanában meg csak döglünk a kanapén a tv-t bámulva, vagy nyomja a telefonját, de nekem meg ezer év után válaszolgat.

Kb ilyeneken. Ő tagadja hogy így lenne, nem ismeri be hogy elhanyagolt, nekem meg ez borzasztó rosszul esik. Emiatt mennek a viták mostanában

2020. dec. 1. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!