Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilehet hozni egy 9 éves kapcsolatot a gödörből?

Figyelt kérdés

Amit tudok, hogy szeretjük egymást, és nagyon kötődünk egymáshoz. Viszont érzelmileg eltávolodtunk és a szex is ritkább jóval, kb heti egy kettő. De inkább az érzelem része laposodott el a beszélgetések stb... néha úgy érzem nincs már visszaút miközben szeretem.

30F


2020. dec. 6. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Amit érzel az emberi szeretet , tűzet már nem fogtok csinálni , max néha egy kis szikra..
2020. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ki lehet! Én azt gondolom, hogy bármilyen mélyről vissza lehet hozni egy kapcsolatot, ha mind a két fél akarja.

Az teljesen természetes, hogy egy hosszú kapcsolatban nem ég mindig 1000 fokon a tűz. Időről időre parázzsá szelídül. Tapasztalatom szerint elég jól be lehet lobbantani a tüzet, ha nem problémákat akartok megoldani, hanem örültök annak, ami jól működik, és ezt ki is mondjátok.

Próbáld csak ki. Mondd azt a párodnak, hogy milyen jó, hogy ő van neked. Ha még mindig szépnek látod, akkor ezt is mondd el neki. Bombázd őt olyan dicséretekkel, amik igazak, amiket őszintén tudsz neki mondani. Első alkalommal még ne várj csodát, mert valószínűleg nagyon zavarba fog jönni a párod. De ha minden jól megy, egy idő után viszonozni fogja a dicséreteket.

2020. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
9 ev sok ido. Csodalom h eddig bírtátok. Valj el
2020. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást igen. A heti 1-2 szex teljesen jó alap, új impulzusokat kell keresni, randizás, beszélgetések, hogy mi tenne benneteket boldoggá. Tervezés család, jövő szinten, rengeteg új érzést tud generálni.
2020. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a 2en akarjátok, akkor igen.

Mi sajnos 7-8.évben kudarcot vallottunk.

Kimondva mind a 2en szerettük volna, hogy működjön, gyakorlatban viszont csak én tettem érte. Nálunk sok volt már a sérelem is, így sajnos nem ment. Inkább más utat választott és kalandba akarta fektetni az energiáját, csak sajnos lebukott és 2 szék közé esett.

2020. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!