Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi egy párkapcsolat élettartama?

Figyelt kérdés
Sok kapcsolatban lévő ismerőstől hallottam ezt a 7-es számot, hogy az a legnehezebb. De minden párkapcsolatnál eljön az az idő, hogy már másra vágyik a másik fél. Ez mennyi idő szokott lenni? Tényleg a hét év ami kibírható egymás mellett? És ha azt kibírja a kapcsolat akkor tényleg egymáshoz illenek?
2020. dec. 7. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Rosszul tudod az nem 7 évhanem 7 nap.:D

Látszik hohy neked sem volt még kapcsolatod.

2020. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyiknél 1 nap, a másiknál 40 év. Csak idővel derül ki...
2020. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 7. 11:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 7. év után váltunk el, a nyolcadikban, nem rég.

De már a hetedikben is sajnos érezhető volt, még húztuk, de kár volt.

Barátnőmék ugyanakkor jöttek össze, ott szintén már nincs minden rendben, csak azért nem hagyja el a párját, mert túlságosan ragaszkodik és sajnálja.. de már nem úgy néz rá, mint férfi, sajnos.

Szerintem hamarosan lépni fog.

Egy ex kolleganőmnek is volt egy kapcsolata, ami 7 év után ért véget, illetve van egy mostani kollégám is, akinek szintén a 7-es volt a bűvös szám.

HOgy ennek lehet-e valami alapja, nem tudom.

1x valami olyasmit olvastam, hogy 7 év alatt teljesen megváltozol, a hormonjaidtól kezdve mindened.

Lehet, hogy ami 7 éve még az álmod volt, az mostanra már nem kell neked, másra vágysz, főleg, ha mind a ketten más irányba változtatok.


Én inkább úgy gondolom, ezek a kapcsolatok körülöttem, köztük az enyém is, azért értek véget, mert fiatalon találkoztunk a párjainkkal, exeinkkel.

Én például 18 éves voltam, suliba jártam még, évekig nem éltünk együtt, stb. Én úgy érzem, az évek alatt csak én fejlődtem, ő ugyanazon a szinten maradt, mint mikor megismertem, huszonévesen.

Nagyon önállótlan, otthon él, semmi megtakarítása ezek ellenére, stb.

Míg én több szintet is megléptem azóta. Tanulmányok befejezése, munkába állás, költözés, önálló élet. Ő nem haladt ezekben velem és ez biztos közrejátszott abban, hogy véget ért a történet.

Végül hozzátenném, hogy ő szakított, én maradtam volna.

Elvileg részéről elmúltak az érzelmek, én még szeret(t)em.


Szerintem ha lesz jövendőbelim, akivel hasonlóan egy hullámhosszon leszek, mint az exemmel, de már az életemet is tervezgethetem vele komolyabb szinteken, akkor ez már nem fog bekövetkezni.

Talán eddigre már az embereg levonják a tanulságokat az előző kapcsolataikból és oda tudnak figyelni teljes mértékben a párjukra, a kapcsolatra, hogy ne hűljön ki és igaz társakként tudjanak működni.


Szóval szerintem első kapcsolat esetén lehet a 7-es szám ilyen negatív...

2020. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezt is valami bazinagy okostojás találta ki anno..sehol nincs ez a 7 év megírva.
2020. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4, Köszi a hosszú választ! Teljesen megértelek. Biztosan találni fogsz valakit akivel életen át tart a szerelem.
2020. dec. 7. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem eddig a kapcsolataim 12, 5, illetve 1 évig tartottak, a jelenlegi pedig 4 éve. Úgyhogy én csak úgy tudok nyilatkozni erről a 7 éves agymenésről, hogy kb. annyit ér, mint egy gyenge szóbeszéd a falu végén.
2020. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem véletlen a 7 év. A gyerek ennyi idő alatt nő meg annyira, hogy életképes az anya az apa nélkül is. Akkor is így vagyunk programozva, ha nincs gyerek. Viszont rengeteg más tényező befolyásolja. Nálunk pl. egy nagy konfliktus után romlott meg minden a 8.évben. Ha az a konfliktus nem lett volna, ma már 2 gyerekes boldog anyuka lennék. Most meg 4 éve vergődünk, már mást szeretek, szex nulla. Csodás.
2020. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit beletesztek. Én még mindig reménykedem a sírig tartó szerelemben a párommal, de közben belebetegszem a folytonos kifogásokba, és abba, hogy nem haladunk sehová. Közben utálom magam, mert mi van, ha az én elvárásaim nagyok... Az is benne van, hogy én sokat fejlődtem szerintem, érettebb lettem, míg ő ugyanolyan maradt. Mi a 6. évet közelítjük.
2020. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 - teljesen ugyanezt éreztem, mint te. :(

4-es voltam.

Sok kitartást és lelki erőt kívánok, de sajnos sok jót nem jósolok, ha csak te akarsz tenni a kapcsolatotokért. :(

2020. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!