Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már mert párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már mert párod állandóan beteg volt?

Figyelt kérdés

És ez már az egész párkapcsolatra is kihatott?


Tehát egyszerűen szó szerint folyamatosan van valami betegsége vagy fájdalma, ami komoly orvosi kezeléshez kevés( mert az többszöri vizsgálat után közlik hogy semmi komoly dolog, szedjen aszpirint) de ahhoz bőven elég hogy az ő napjait és hangulatát tönkretegye, és ezzel néhány év alatt a párjáét is.


Tehát sorozatban egymás után hosszú évek óta: egyik nap fejfájás, másnap hasfájás, hátfájás, derékfájás, rossz közérzet, itt szúr, ott szúr, így puffad, úgy puffad, most émelyeg, egy óra múlva hányingere van...és nincs vége... évek óta. :-(


Nem lehet programokra menni, igazából már nem lehet semmit csinálni mert soha nincs jó közérzete gyakorlatilag.



2020. dec. 4. 19:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Minden lehetséges vizsgálat el lett végezve: nem rákos, nem hormonális probléma, normális a vérkép, sok százezer forint elment magánorvosra és semmi.
2020. dec. 4. 19:47
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem. De én azon a végén fognám meg a dolgot, hogy egészséges férfival jönnék össze. Ha esetleg ez évek után alakul ki, akkor azért ne haragudj de nyilván arra kell tekinteni, hogy ő mit tesz az egészségéért (azon kívül, hogy orvoshoz elmegy), foglalkozik-e vele, sportol-e, pihen-e eleget, stb. vagy csak sorolja a problémáit. Ettől függ a folytatás.... Ezt évek alatt nyilván meg tudtad vizsgálni. Ne légy ilyen tehetetlen, tegyél a saját boldogságodért.
2020. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem szakítottam emiatt, de meg kellett volna tennem. Mindig volt valami hülye kifogása, egész évben látványosan szenvedett, fáradt volt, de orvoshoz nem volt hajlandó menni, se sportolni, se normálisabban enni, többet aludni.
2020. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egészségszorongàs. Ilyenkor szorongàscsillapító meg teràpia szokott segíteni
2020. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lett elvegezve minden, hiszen az idegei rosszak, es kezelest nem kap.
2020. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriai probléma, szomatoform zavarnak hívják. Pszichoterápiával és antidepresszánssal lehet jól kezelni.
2020. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Velem szakítottak már emiatt. Hányinger, hányás, folyamatos szúró fájdalom, amitől sétálni is alig tudtam. Persze, belém akarták beszélni hogy mentális bajom van, exemnek elege lett. Majd kiderült, hogy szimplán ételallergiám van, csak mivel nem fostam végig a fél világot, 3 év alatt nem jöttek rá.

Jelentem, 5 éve semmi bajom, és boldog pátkapcsolatban élek, ő összejött velem úgy is, hogy tudta, hogy nem vagyok teljesen jól, és végig segített. Többre is becsülöm, mint eddig bárkit.

A te helyzetedet neked kell megítélni. Én nem gondolnék annyira radikális dologra, hogy pusztán mentálisan teszi tönkre magát. Saját példából kiindulva egyértelmű, mit javaslok: allergia teszt, gasztroenterológus. De mindenkinek az esete más, viszont ha valóban csak ilyen bagatell dolog van a háttérben, szerintem vétek felszámolni egy kapcsolatot.

2020. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ételallergia tesztet vagy egy lisztérzékenység-vizsgálatot ajánlanék. Ezek a legkülönbbfélébb tüneteket tudják produkálni.

Egyébként nem szakítottam, és nem is szakítanék senkivel mert beteg.

Persze ehhez kell az ő együttműködése is. Vizsgálatok, életmódok kipróbálása...

2020. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Én gyerekkorom óta krónikus betegségekkel küzdök, amik mellé újabbak jöttek. Olyan típusúak, amik mellé az egészséges életmód kevés, hiába figyelek rá. Más típusú betegségek, hullámzó lefolyással. Nem nagyon emlékszem olyan napra gyerekkorom óta, amikor nem fájt semmim vagy nem éreztem rosszul magam. Fogalmam sincs, milyen a jó közérzet. Ránézésre egyik betegségem sem látszik, és mivel nagyon figyelek a külsőmre, senki nem mondaná meg, hogy beteg vagyok. Pedig azért vagyok az átlagnál csinosabb, ápoltabb, hogy tartsam magamban a lelket. Sokan irigyek, mert csak egy csinos, sikeres nőt látnak. Minden iskolát kitűnő eredménnyel végeztem, diplomát és doktori fokozatot szereztem, nyelveket beszélek és jó munkám van. Mindenki ámul, hogy milyen tiptop mindig a külsőm és a környezetem. De azt nem tudják, hogy a sminkkel a kialvatlanság nyomait fedem el, amikor rosszul voltam, vagy, hogy a mosolyom a fájdalmaimat leplezi. Hozzászoktam, de néha nehéz és ahogy idősödöm, egyre jobban belefáradok és megvisel lelkileg. De a férjem sok-sok éve kitart mellettem. Tudta, hogy beteg vagyok, mikor elvett. És az összes párom tudta. Középiskolás korom óta mindig volt párom és kivétel nélkül minden korábbi kapcsolatomnak én vetettem véget. Pedig nem vagyok se szép, se tünci münci kedveske, nem ugrálok körül senkit. De soha, senkinek nem jelentett problémát a betegségem, illetve annak hiánya. Tudom, hogy a férjemnek nehéz ez néha, főleg az, hogy szenvedni lát, de nem tud segíteni. De sosem hagyna el emiatt, tudta, hogy mit vállal. Sok embernek nem akadály, ha a másik beteg. Én viszont nem vagyok benne biztos, hogy tudnám azt csinálni, amit a férjem. Még nehezebb lehet neki, mint nekem.
2020. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Ezt akartam írni: De soha senkinek nem jelentett problémát az egészségem, ill. annak hiánya.
2020. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!