Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kellene költenem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kellene költenem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal és mostanában sok vita adódik az anyagiak miatt. Én 25 ő 43. Annak ellenére, hogy fiatal vagyok igyekszem én is kivenni a részem, hétvégente bevásárolok élelmiszereket. Nagy bevásárlásra gondolok. Ha programozunk akkor általában egyszer ő egyszer én állom de van, hogy egymás után kétszer is ő aztán én, annyira nem számolom. Gyakran meghívom kajálni is deága éttermekbe. Meg szoktam lepni ajándékokkal is néha néha. Némelyik elég nagy értékű. Persze ez fordítva is elmondható. És az is hogy ő sokkal többet költ rám mint én rá. A vita pedig abból fakad, hogy én sokszor úgy érzem, hogy nem becsül meg eléggé és van, hogy lekezelően bánik velem. Természetesnek veszi, hogy én ennyit költök ami nem baj mert szívesen teszem csak ilyenkor az van a fejemben, hogy a velem egykorú lányok nem feltétlen tudnak ennyi pénzt költeni a párjukra vagy a kapcsolatra és ő mégis lenéz engem. Amikor pedig vitázunk ezeken akkor én mindig mondom neki, hogy meg kéne ezt becsülnie, hogy én ennyivel hozzájárulok és hogy megtehetném, hogy elteszem minden pénzem és csak rá támaszkodom de én nem várok el tőle ilyent. Ebből pedig ő csak azt szűri le, hogy én utána kibálom a dolgokat. És felháborodik, hogy én milyen egy rossz ember vagyok. És egyből megkapom, hogy akkor többet semmit nem vegyek, irigy vagyok. Pedig nem utána kiabálni szeretném csak szeretném ha értékelné, hogy igenis próbálom odatenni magam. Vagy ti mennyit költöttök a párotokra. Hogyan oszlanak meg az anyagiak.Velem lenne a baj tényleg

2020. dec. 8. 14:20
1 2
 1/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Itt rég nem az anyagiakkal van baj.

De neked se tartanak pisztolyt a fejedhez, hogy egy majd apád-korabeli csókával legyél, aki baxtat.

De biztos van abban valami jó, ha az ember "párja" lekezelően" bánik velünk, de ehhez én hülye vagyok, vagy nem elég modern, vagy vagány, mert nekem a nyugis, harmonikus kapcsolat/élet adja. Hát, na kinek mi...

Szintén 25N.

2020. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyetertek itt az a baj hogy az anyagiakban mered a megbecsulest. A parod meg nem becsul meg de nem azert mert nem koltesz ra eleget
2020. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem abban mérem a megbecsülést. Szó sincs róla. De nyílván neked sem esne jól, ha sokat áldoznál a párodra de ő nem értékelné ezt. Nem azért költök rá, hogy megbecsüljön. Hanem azért mert szeretek neki adni. De volt, hogy azt mondta nekem, hogy semmi értelme annak, hogy én dolgozom mert semmi látszata. Kíváncsi lennék te a helyemben nem vágtad volna oda, hogy akkor amit eszik, ahova megy, amiket kap az miből lenne....
2020. dec. 8. 14:36
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
ez van ha apáddal élsz.
2020. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Keress magadnak valakit, aki hasonló anyagi helyzetben van mint te, vagy egyértelműen sugar daddy akar lenni. Nem kötelező a fizetésed 100%át felélni, hogy 5 csillagos étterembe mászkálj a pasiddal.
2020. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Na ennyit erről, hogy micsoda főnyeremény egy 40-es faszi egy huszonéves kislánynak.


45/N

2020. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért kéne fizetned neked bármit? Miért kéne meghívnod bárhova? Egyezzetek meg, hogy mostantól mindenki saját magának fizet minden programot és minden kaját, egyből látni fogod, hogy a lenézése pusztán anyagi eredetű-e.

Látatlanban megmondom neked, hogy nem, de így majd te is látod.

2020. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Belemesz egy kapcsolatba, ahol a masik sokkal idosebb, sokkal magasabb a fizetese, es csodalkozol, hogy inkabb vagy a makrancos lanya, mint az egyenrangu partnere? Nem sokat gondolkoztal ezen, mi? Aki tudatosan ilyen egyenlotlen kapcsolatba kezd az miert panaszkodik, hogy nem kezelik egyenlo felkent? Eleve kerulni kene a szelsoseges parositasokat, mert az sosem arrol szol, hogy a masik mekkora ertek, hanem mindket fel megtalalja benne a sajat erdeket. Az oreg fickonak ott a fiatal pipi, akire kolt is, a leanynak meg ott a biztos apapotlek meg a penzeszsak, amit onerobol evtizedekig nem ert volna el. Erdekkapcsolat mindket oldalrol. Mielott jonne mindenki a nagy szerelemmel, a vegen mindig kibukik, hogy ennel tobb soha nem volt benne, a felek kielik a komplexusaikat.
2020. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Megtehetném, hogy elteszem minden pénzem és csak rá támaszkodom :DDD Tényleg?És miért tehetnéd meg?Ki ő hogy a saját pénzén tartson téged az apád?Ha te is dolgozol és pénzt keresel a párod nem tehetné meghogy megtartsa a pénzét és rád támaszkodjon? Hol van ilyenkor a rengeteg idióta feminista nő nem látom hogy oltják az aranyásó kislányt :D 2020
2020. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan olyan dolog, amire nincs egzakt szabály. Csak rajtatok múlik.

Viszont az elköltött pénzösszeget egyenlővé tenni a megbecsüléssel... ne is haragudj, de buta dolog.

2020. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!