Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem esne rosszul, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem esne rosszul, ha a barátotok így reagálna a takarításra?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy barátomnak mostanában 4 napos hetei vannak, én pedig 5 napot dolgozok. Mindketten 8 órázunk. Mivel a héten is +1 szabadnapja van, megkértem, hogy aznap takarítson ki. Erre a válasza a következő volt : "ha lesz időm megcsinálom".

Nekem ez elég rosszul esett és nagy vita is volt belőle, mert szerintem tök alap, hogy ha szabadnapunk van, segítünk a másiknak ennyivel.

Utána persze mentegetőzött, hogy csak nyelvbotlás volt és múltkor is megcsinálta, most is megfogja, csak szeretne pihenni, sorozatot nézni stb...


Alapjáraton segít minden házimunkában, hétvégén ketten szoktuk csinálni, de úgy gondolom az a fair ha most picit ő többet vállal mert több ideje is van...


22N


2020. dec. 8. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek több ideje van, az csináljon többet, ez normális. De ezt a barátod is így gondolja, csinálja a házimunkát, szóval nem igazán értem miért veszekszel vele.
2020. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

"ha lesz időm megcsinálom".


Normális válsz volt szerintemm nem kell ezen megsértődni. Én megkérdeztem volna tőle, hogy mi az ami esetleg levheti az idejét és nem lesz ideje megcsinálni a takarítás ráeső részét?

2020. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Vihar a biliben. Volt olyan nekem is, hogy szabadnapom volt, én voltam többet itthon, de annyira ki volt a hócipőm, hogy SEMMIT nem csináltam aznap. Azért lehetnél toleránsabb, ha nem rendszeres a dolog.
2020. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nem mind1 milyen hangsúllyal mondta azt a választ...lekezelően, vagy normálisan.
2020. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanezt szoktam mondani. Engem nem zavar, ha nincs naponta elmosogatva vagy felnyalva a lakás hetente. Majd ha lesz kedvem megcsinálom. Ha más annyira nem bírja elviselni még pár napig, akkor álljon neki, de hagyjon engem békén.


Falra tudok mászni az ilyen tisztaságmániás,takarításkényszeres emberektől. Fel kellene fogni, hogy ez nekünk nem a hobbink. Nagyon nehéz várni vele egy kicsit vagy esetleg időben szólni, ugye?


24N

2020. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátod normálisan reagált, pláne, hogy amúgy is együtt csináljátok meg beszáll a dolgokba. Fáradt volt és nem volt kedve azt mondani, hogy "igen drágám" ... erre Te egyből kiakadtál és veszekedtél vele?


Az szép. Papucs nevelés megy ám rendesen.

Remélem, amikor hazaérkeztél, akkor köszönés nélkül csak megkérdezted, hogy "Megcsináltad a takarítást?! "

2020. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az esne rosszul, hogy be akarod osztani az időm 🤷‍♀️
2020. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituációban egyáltalán nem esne rosszul. Nekem úgy jön le az egész, hogy büntetni akarod amiért most épp kevesebbet dolgozik nálad.
2020. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Már a feltételezés is gáz, hogy poénból van szabadnapon, nem azért, mert szüksége van a pihenésre.


Ha több segítségre van szükséged a takarításban, akkor mondd azt, ne oszd be az idejét helyette, ne utasítgasd!

2020. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Csak azért kapsz ilyen válaszokat kérdező, mert nő vagy.

Ha férfiként írtad volna ki, senki nem értené, hogy ilyen flegma, lusta picsával miért vagy együtt:D

2020. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!