Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan párkapcsolatról, ahol csak a férfi dolgozik, mert sokat keres (vezető pozíció), a nő otthon van, de nem csinál semmi házimunkát, mert bejárónőre is futja?

Figyelt kérdés

Ez így mindkettejüknek megfelel

Rendes párkapcsolat, a nő nem sugarbaby

Gyerek nincs

Mindent a bejárónő intéz (takarítás, rendrakás, mosás, főzés, bevásárlás)

A nő otthon elfoglalja magát a hobbijaival, vagy a barátnőivel találkozik

A nő bármikor vehet a férfi pénzéből, és vehet magának azt amit akar. Ezen kívül párhavonta a férfi is vesz neki ajándékot (akár milliós értékben is)

Évente kétszer elmennek külföldre nyaralni, plusz ezen kívül párszor belföldön is



2020. dec. 8. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most a kérdés szempontjából a lényegtelenebb pontra reagálok: ha havi 20 millát keresnék, akkor sem foglalkoztatnék bejárónőt. Én úgy gondolom, hogy az otthon az én személyes terem, egy idegennek semmi keresni valója nincs ott, pláne nem rendszeresen.


A másik dolog, hogy ez az életvitel borzasztóan idegen tőlem. (Én vagyok a férfi.) Nem az, hogy sajnálnám a pénzt a barátnőmtől, ilyesmi soha meg sem fordult a fejemben, hanem maga ez a "bámuljuk jó magasról a világot" hozzáállás nem jön be. Én jobban szeretem a szűkebb környezetemben jól érezni magam, azt viszont szeretem ki- és megismerni. A kérdésben felvázolt pár egyik oldalról nézve saját lakásában sincs otthon, másik oldalról nézve meg ez inkább egyfajta önkéntes börtön. (Ez az "egész nap otthon elfoglalom magam" dolog távolról sem tűnik egy érdekes és produktív életnek.) Ezen pedig az évente két külföldi út sem javít sokat.


Ami pedig a kiszolgáltatottságot illeti: függni valakitől mindig veszélyes. Akkor is, ha ideig-óráig el lehet éldegélni a kapott vagyonból. Lehet, hogy önmagában sokat érnek az ajándékai, de még ha sikerül azonnal pénzre is váltani, ez előbb-utóbb elfogy. Persze, lehet Vajna Timit játszani, de azért lássuk be: nem könnyű olyat találni, akivel némi szimpátia is megvan, és emellett hajlandó eféle eltartósdira.

A másik hátulütője ennek az életmódnak, hogy egy idő után már ha akarna, sem találna normális munkahelyet. Bármikor adódhat olyan éelthelyzet, hogy szükség lenne egy munkahelyre. (És nem feltétlenül csak szakítás miatt képzelhető el ilyen: semmi nem garantálja, hogy a férfinek mindig ennyire jól fog menni, de akár az egészsége is megromolhat annyra, hogy amellett ne tudjon dolgozni.) 30-40 évesen meg nulla munkatapasztalattal tudod, hogy hová veszik fel az embert? Esetleg óránként 500 forintért takarítónak, vagy hasonló bérszínvonal meleltt betanított szalagmunkára. Még ha van is valamilyen végzettsége, akkor is hatalmas hátrányban lesz azokkal szemben, akik nem henyéléssel töltötték az utóbbi 10-20-30 évet. (Abba már inkább ne is menjünk bele, hogy mi lesz nyugdíjas korában.) Az övé tipikusan az az életvitel, ahonnan nagyot lehet zuhanni.

2020. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nekik jó, ám legyen. Én tuti dolgoznék ilyen gazdag pasi mellett is max nem azt nézném hol a több fizu hanem csinálnék egy vállalkozást amiben örömömet lelem akkor is ha mással jobban keresnék.
2021. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene dolgoznom, ha nem akarnék. Megis dolgozom, mert így jobban erzem magamat + szeretek dolgozni. Imádom is a munkamat. Ellenben pont a ferjem az, aki azt szeretné, hogy egyáltalán ne dolgozzak munkahelyen, csak itthon. (Pedig eleve allandó homeofficeban voltam már a vírus előtt is) Soha semmin nem szoktunk veszekedni. Ezt kivéve...
2021. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!