Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan párkapcsolatról, ahol csak a férfi dolgozik, mert sokat keres (vezető pozíció), a nő otthon van, de nem csinál semmi házimunkát, mert bejárónőre is futja?

Figyelt kérdés

Ez így mindkettejüknek megfelel

Rendes párkapcsolat, a nő nem sugarbaby

Gyerek nincs

Mindent a bejárónő intéz (takarítás, rendrakás, mosás, főzés, bevásárlás)

A nő otthon elfoglalja magát a hobbijaival, vagy a barátnőivel találkozik

A nő bármikor vehet a férfi pénzéből, és vehet magának azt amit akar. Ezen kívül párhavonta a férfi is vesz neki ajándékot (akár milliós értékben is)

Évente kétszer elmennek külföldre nyaralni, plusz ezen kívül párszor belföldön is



2020. dec. 8. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, élnék egy ilyen kapcsolatban
Nő vagyok, nem élnék egy ilyen kapcsolatban
Férfi vagyok, élnék egy ilyen kapcsolatban
Férfi vagyok, nem élnék egy ilyen kapcsolatban
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szeretnék ilyen kiszolgáltatott helyzetben élni. Mi lesz ha kirakja a pasi? Beköltözik máshoz? Szánalmas...
2020. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez így rendben lenne, amennyibe valahogy be van biztosítva, hogy ha a férfi otthagyja a nőt, vagy akár meghal, akkor ő nem fog az utcára kerülni (tehát van valamennyi megtakarítása). Én, ha ilyen lehetőségem lenne nagyon örülnék, mert akkor végre olyan dolgokat csinálhatnék, amit szeretek.
2020. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ha ki is rakná esetleg, amennyi értékben kapott ajándékokat, ha azokat eladná, párhavi albérlet díja minimum meglenne
2020. dec. 8. 18:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy a nő fiatalabb, és csinosabb, mint a férfi.
2020. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélném el, ha erre gondolsz, az ő dolguk, senkinek nem ártanak vele és azt írtad, hogy mindkettőjüknek jó így. Az más kérdés, hogy én nem akarnék így élni, mert nagyon kiszolgáltatott helyzet. Lehet az ajándékait ha eladja, pár hónapig elél belőle, de utána mi lesz? Hazaköltözik a szüleihez vagy gyorsan keres egy másik kapcsolatot, ahol folytathatja a korábbi életmódját? Ha már nem lesz fiatal, nem lesz ez olyan könnyű. Arról nem is beszélve, hogy én hosszú távon unatkoznék, ha semmi dolgom nem lenne.
2020. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4: igaz, hogy a nő fiatalabb, de csak pár évvel, és a férfi sem egy ronda öregember
2020. dec. 8. 19:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekik jó, akkor tegyék.

Én a nő helyébe valami vállalkozásba kezdenék, illetve vállalnék projectmunkákat (mérnök vagyok), így megmaradnak a munkakapcsolatok és pénzt is keresek, illetve folytatnám a szakmai fejlődést.

2020. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Egészségükre. Én nem élnék így.

1. Tudom, meglepő, de szeretek dolgozni. Ellennék mondjuk heti 3-4 nappal és ügyeletek nélkül, de alapvetően a munkám szeretem.

2. Ennyi szabadidő túl sok, nem tudnék vele mit kezdeni.

3. Nem szeretek anyagilag függni másoktól, mert bármikor megunhat és kereshet valaki mást. És akkor maradok csupasz seggel, megtakarítás nélkül.

2020. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nőként ez teljesen megfelelne, én nem szeretek dolgozni :).

Amúgy ha tényleg mindketten önként vállalják ezt, másnak semmi köze hozzá.

2020. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

“Hát ha ki is rakná esetleg, amennyi értékben kapott ajándékokat, ha azokat eladná, párhavi albérlet díja minimum meglenne“


Te ezt csak gondolod. Pár tízezerért el tud adni több százezres dolgot azonnal, de ha a normálisan szeretné értékesíteni valós értékben nem tudja eladni. Akinek van pénze megveszi az újat akinek a használt kell annak pedig nincs pénze.

Hiába adná el a fêl szekrenyet jó ha pár hónapig húzná ki és nem is szeretne megválni a dolgaitól mert később nem tudná pótolni.


Ezek a nők szoktak pofára esni amikor jön a szebb, csinosabb, érdekesebb és vége lesz ennek a kapcsolatnak és az adott életszínvonalt képtelenek maguknak fenntartani.

2020. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!