Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni kihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni kihez vonzódok?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az, hogy egész sokáig a lányok iránt éreztem erős vonzalmat, mindig a lányokat értékeltem jobban, figyelgettem mint a fiúkat. Kiskoromban is sokszor észrevettem, hogy inkább a lányok érdekelnek. Fiúkat valahogy unalmasnak és egyszerűnek tartottam. A lányoban mégis volt valami varázslatos, elegancia és bűbáj. De mostanában elkezdett érdekelni a férfi nemiszerv is. Van egy srác aki sokszor küld képeket és eléggé izgatóak valamiért. De maga a pasi nem igazán jön be. Aztán meg ismerősnek jelölt egy nagyon csinos és normális lány aki teljesen bejön nekem. Sőt már néha a fejemben elképzelem, ahogy megtörténik az első igazi szexem pasival de ez mind képzelet. Valóságban sosem lenne rá merszem szerintem, lányokkal simán tudnék találkozni, ölelkezni meg ilyesmi de pasival nem hinném. De valamiért mégis izgat a szex meg a nemiszervük. Miért van ez? Még mindig a lányok iránt nyújtok érdeklődést ezt ne felejtsük el de a pasikban inkább csak a nemiszervük izgat. Másnál is volt ilyesmi? 22L vagyok amúgy ha ez számítana.

2020. dec. 9. 02:01
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha te olyan alakokkal levelezel, akik úgy udvarolnak, hogy a nemi szervükről küldenek képeket, az ez bizonyos igényszint alattiságot feltételez.

Nem kellene a sok marhaságot elhinni.

Az ember (!) vagy fiú, vagy lány, ha felnőtt, akkor vagy férfi, vagy nő.

Ez a természet törvénye. Genetikailag determinált, meghatározott.

A normális, egészséges ember az ellenkező neműben keresi és tlaálja meg a párját.

Aki nem, az fogyatékos. Többféle fogyatékosság van: testi, lelki, szellemi.

A nemi identitás-zavar is egyfajta fogyatékosság. Kezelhető.

Ne hagyd magad megzavarni mindenféle beteges ideológiáktól.

Légy önmagad: lány, NŐ.

Előbb-utóbb megtalálod a hozzád illő párt, és kiteljesítheted a személyiségedet, az életedet.

Ne indulj el ezen az úton, mert ez az út lejtős, és zsákutcába vezet, az énedet veszítheted el.

2020. dec. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A normális, egészséges ember az ellenkező neműben keresi és tlaálja meg a párját. köszönöm szépen de normális vagyok és attól még egy normális ember szeretheti az ellenkező nemet...
2020. dec. 9. 02:18
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Létezik speciálisabb személyiséggel rendelkező férfi is, ami közelebb állhat az elképzelésedhez, de nem lesz könnyű megtalálnod. :(

Gondolom az ilyen kemény, macsó, tipikus férfi az, amitől írtózol.

Hát igen, sokszor nem könnyű összepasszoltatni a külsőt a belső jellemmel.

De az is lehet, legjobban egy nővé válni akaró férfi kéne neked, aki viszont meg van elégedve a testével. Ilyen is van.

Amelyik már hormonkezelést akar, annak a nemi szervei nem fognak működni. :(

2020. dec. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Lány vagy. Akkor a fiúkhoz.
2020. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vágysz párra és szexre, ami tök oké, de túl félsz, mert a férfiakról valami rossz példa van előtted, pl. vagy apád féltett túl vagy pont hiányzott, vagy ha anyád kapcsolatai úgy alakultak vagy csak nagyon tabu volt a téma vagy nagyon nem... Sok minden lehet, ami ide vezetett. Ezt kellene feldolgoznod. És párral, szerelemben..., ne azon filózz, hogy már jó lenne bárkivel túlesni rajta, hátha a saját nem egyszerűbb. Ki fognak használni.
2020. dec. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Ezt csak akkor fogod megtudni ha kipróbálod mindkettővel.


Normális, egészséges ember a SAJÁT nemében is megtalálhatja a párját. Csak sajnos kicsiny országunk még mindig tele van ilyen homofób barmokkal...

Nem attól lesz valaki normális hogy az ellenkező nemet szereti, ezt tökéletesen szemlélteti hogy mennyi aberrált heteroszexuális IS van. Nyilván melegek, leszbikusok között IS van.


De az hogy valaki hetero még nem jelenti rögtön hogy normalis is (sajnos).


Egyébként meg, én sem vagyok túlzottan liberális ebben a témában, vannak dolgok amik kiverik nálam is a biztosítékot, de melegnek lenni nem bűn.

És felesleges felcímkézni. Fiatal vagy, próbálkozz aztán majd kiderül.

2020. dec. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát pont ez az, hogy nem kellene fűvel-fával próbálkozni, hátha ez vagy mégis inkább amaz. (Akkor sem, ha meleg vagy bi vagy bármi.) De ennyiből inkább az jön le, hogy barátnői voltak inkább (szerintem minden lány szinte szerelmes a barátnőibe (bár inkább 10-14 évesen), figyeli, utánozza a "jó" csajokat és abszolút féltékeny, ha kizárják egy brancsból) és többségük nagyon tart a fiúktól akkor is, ha ezt nagyszájúsággal kompenzálja.

A legtöbben meg lelki okok és/vagy kíváncsiság miatt lesznek melegek.

Szerintem Kérdező, te későn érő típus vagy, de nem vagy elkésve semmivel. Majd lesz valaki, aki nem csak az alsó feledre kíváncsi és fordítva. Azzal lesz érdemes, addig maradj a kezednél, de ne nézz meg hozzá mindent az interneten, ami szembejön és az ilyen mutogatós bácsikkal se állj le.

2020. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek :)
2020. dec. 9. 16:15
 9/10 A kérdező kommentje:
jó látni hgoy nem mindneki gondolja hogy aki sjaát nemét szereti az beteg...milyen mentalitás ez? még itt tartunk?
2020. dec. 9. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Fantáziáltam néha nőkről is


Pár nappal ezelőtt regisztráltam egy oldalra, ahol férfiakkal szerettem volna ismerkedni, egy pár emberrel jól elbeszélgettem, de aztán eszembe jutott, hogy megnézem a másik oldalt is, és megrökönyödve tapasztaltam, hogy a nők is szépek. Elgondolkodtam, hogy ha férfival nem jutok dűlőre, esetleg nővel találkozzam. Elég szorongó vagyok, eddig csak férfiakkal volt kapcsolatom, de már fantáziáltam néha nőkről is. Sok anyagot, videót, tesztet kitöltöttem. Mivel ilyet sose csináltam, nem tudom, hogy fantázia szintjén izgat vagy esetleg ki is próbálnám. Iletve, hogy utána mi van.

Légy önmagad.

2020. dec. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!