Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe őrülten szerelmes vagyok másfél éve, de jár valakivel, és rám csak barátként tekint, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én elég régóta szeretem már, de nem mertem semmit sem csinálni, a nyár elején ő szólított meg, akkor beszéltünk, majd utána felvettem MSN-en, napi 10-12 órát beszélünk MSN-en, találkozgatunk, de barátként tekint rám, július elején mondogatta, hogy gyönyörűen mosolygok, meg szép a szemem, azaz ő bókolt nekem, de én féltem rá mit mondani, azóta nagyon bánom, most össze jött valakivel, pont akkor, mikor már egy kicsit bátrabb lettem, és elkezdtem bókolni, azt tervezem, hogy megvárom míg szakítanak, ha fél év akkor fél évet várok, ha 1 év akkor egyet várok, nagyon fontos nekem, de nem merem neki bevallani, hogy hogy érzek, félek, hogy többé nem beszélne velem. Mit tegyek? Jó döntés várni?
2010. aug. 12. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt igen jól elszalasztottad. ha még ő bókolt, udvarolt, azért reagálhattál volna rá. szerintem tetszettél neki, lehet még most is csak úgy volt vele, mivel nem kezdeményeztél így biztosan nem akarsz tőle semmit. hiba volt! ha most van valakije, akkor azért ne vidd tulzásba az udvarlást. de ha már nem jó a kapcsolat, akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy mit érzel és mit szeretnél tőle. aztán majd ő eldönti.
2010. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmikép ne mond neki el még járnak... a még mással van hagyd békén örülj neki hogy boldog.
2010. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt elrontottad, sajnálom:(de tudom hogy felejteni meg nehéz....csak nekem most olyant kell elfelejtenem akivel összejöttünmk és csak hüylített....:(
2010. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon elhibáztam, tudom, MSN-en írja, hogy puszi, meg szíveket küld, még most is, de amíg van barátja, addig türelmes leszek, nem mondok le róla
2010. aug. 12. 10:01
 5/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok...ne is...ha tényleg szereted, ne mondj le róla...énsem mondok le a barátnőmről, direkt nem exnek mondom, pedig nem veszi fel a telefont sem:(
2010. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki amit érzel :D amíg 20 év alatt vagy, kb semmit sem veszíthetsz az életben, ilyen téren...
2010. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bevallod h sajnálod,de megszeretted,és azt mégjobban,h elszalasztottad az alkalmat,mert már van más neki...ha erre jól reagál,akkor kiderül,h szereti-e azt akivel jár...esetleg összejöhet.nem sok rá az esély.Mert egy olyan ember,aki míg párkapcsolatban van neked írogat sziveket hát elég gáz:s
2010. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az első szabály, MSN-en semmit nemszabad kézpénznek venni, mert máshogy fogalmaz az ember írásban, mint valójában.

ha annyira mondta volna.. személyesen is mondta volna a bókot, nem csak msn-en. az meg milyen már.. teljesen személytelen.

2010. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem csak MSN-en mondta, hanem akkor is, mikor találkoztunk, először akkor mondta, amikor találkoztunk, majd aztán MSN-en is, szerintem bátorításnak írta, viszont én akkor nem voltam elég bátor, féltem, hogy vesztek, most meg már új barátja van, talán az bátorított fel, mert tudom, még egyszer nem szabad elkövetnem ezt a hibát, akármi lesz
2010. aug. 13. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!