Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt voltam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aty11 kérdése:

Együtt voltam egy lánnyal másfél évig és egy jó idelye máŸr külön vagyunk. De en vissza szeretném szerezni, és fogalmam nincs, hogy hogyan is tegyem ezt. Mit csináljak, hogy elérjem újra a lány szeretetét?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 19:25
 1/6 napietus ***** válasza:
miért szakítottatok? mert nem mindegy...
2011. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyan csináltad ezt � ??

Bocsi, hogy nem válaszoltam :)

2011. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos inkább az én hibám volt , mert túl féltékeny voltam es ezzel elrontottam ,de o pedig megcsalt engem esugy szakitottunk:(
2011. ápr. 20. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha van pasija, vagy nem akar semmit, akkor hagyd a fenébe, vagy legyetek barátok, de csak ha tudsz az lenni és ő is partner benne, talán csak a természete hiányzik, vagy h valaki szeressen, keress más csajt, aki hűséges, aki tudja mit akar
2011. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot ezt fogom csinálni , de barátok nem tudunk lenni , mert mikor beszélünk vagy találkozunk örökké csak veszekedünk :)
2011. ápr. 22. 13:46
 6/6 napietus ***** válasza:
"mikor beszélünk vagy találkozunk örökké csak veszekedünk" ennek fényében nem értem, minek szeretnél még vele bármilyen kapcsolatot...köss bele a kocsmába valakibe, vagy a kertszomszédba, egy jót veszekedni úgy is lehet, ahhoz nem kell barátnő :P:D
2011. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!