Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte vagy a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte vagy a pároddal? Főként férfiak válaszát várom.

Figyelt kérdés
Mindig mindenben őszinte vagy a pároddal? Vagy vannak kisebb-nagyobb hazugságok fullentések? Miért? Kérlek indokoljátok azt is ha igen és azt is ha nem.
2020. dec. 10. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10, lehet őszinte a párom, nem fogok megsértődni. Nem vagyok sértődős típus, szimplán jobban esik hallani azt, hogy "ha neked tetszik, hordd így, szép vagy", mint hogy "hát szerintem szarul áll".

Egyikben sem hazudott, csak nem mindegy, hogy miképp adja elő. Én szeretem, ha egymást a szavakkal felemeljük és nem letiporjuk. Ettől függetlenül ha megkérném, hogy mondja el az őszinte véleményét, elmondaná, én pedig elfogadnám és kész. De mi ilyenek vagyunk és szerencsére jól működünk már pár éve.


#8 voltam.

2020. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.

Meg lehet azt a véleményt mondani szépen is, kíméletesen is, sőt, még poénosan is. Én azért szeretem tudni a véleményét, mert úgy szeretek kényelmesen lenni, magam számára tetszeni, hogy közben neki is tetszek.

2020. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyezek a 10-es és 12-s válasszal. Direkt, egyenes emberként nekem kiábrándító ha valaki füllent vagy hazudik. Még akkor is ha csak azért füllent, hogy õ szerinte ne bántson meg
2020. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!