Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy megengedj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy megengedjék hogy ott aludjak? (lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a barátom 24. 2 hete vagyunk együtt, de már nagyon régóta ismerem, és tudom hogy megbízható. Most hétvégén terveztük hogy ott alszom nála, de anyáék nem akarnak elengedni, mert szerintük még túl fiatal vagyok... Én sem tudom hogy ő azt szeretné majd csinálni vagy nem, de mind1 is mert szeretem őt. Anyáék még nem tudják hogy együtt vagyunk, csak azt hogy nagyon sokszor találkozunk szóval már biztos gondolják. Én sem vagyok az a nagy pasizós fajta, eddig 2 barátom volt és még szűz vagyok. Miért nem akarnak elengedni szerintetek? Hogy vegyem rá őket? Nem vagyok az a megbízhatatlan fajta.
2010. aug. 12. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bemutattad már otthon a Lovagot? :)
2010. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Apukám már sokszor találkozott vele, anyának pedig meséltem róla. Előbbinek nem szimpatikus, utóbbinak igen :)
2010. aug. 12. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 17 éves koromban simán megmondtam a szüleimnek, hogy nem otthon alszom. Ezzel el is volt intézve a dolog.
2010. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha még nem is tudják konkrétan, hogy a pasid, csak "gondolhatják", akkor nem meglepő, hogy nem engedik.Főleg két hét után..nekem előszőr fél év után engedték meg..
2010. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, az az igazság, amíg apudnak nem lesz szimpatikus, addig félő, hogy tényleg nem akar majd elengedni. Szökj meg! :) beszélgess velük sokat róla. Fontos, hogy tudják, hogy te is megbízol a srácban.
2010. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem egy ilyen dologba a szüleimnek nem sok beleszólása van. Ha nekem ilyenkorú lányom lenne - és ugyanígy ismerném a fiút, simán elengedném, az ő élete, nem az enyém. Csak ne bántsák és tőlem mehetne. Vagy én gondolom rosszul?
2010. aug. 12. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ártana bemutatni otthon a srácot. Ha látják, hogy rendes, akkor könnyebben elengednek. (ha csak az egyik szülőd szerint "megfelelő" már majdnem nyert ügyed van, vele kell megbeszélni mindent, a másik meg majdcsak beadja a derekát)


Volt már barátod? Ha nem, akkor nem csoda, hogy kicsit jobban féltenek.

Ha erre a hétvégére már nem, de a közeljövőben biztos meg tudjátok oldani az ottalvást, sok szerencsét! :-)

2010. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Énis 17 vagyok, barátom 18, több mint 2 éve vagyunk együtt, először fél év után aludtunk együtt. Az én szüleim mindenről tudnak, így simán elengednek. Az a legegyszerűbb ha elmondasz anyukádéknak mindent, de 2 hét után biztos hogy nem fognak elengedni.
2010. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod. Anyukád még nem is találkozott vele, csak meséltél róla.Előbb vidd haza bemutatni, beszélgessenek, ismerjék meg egymást stb.

én 17 vagyok, a barátom 22, mi fél év után aludtunk együtt, akkor is "véletlen".Hóvihar volt, és muszáj volt náluk maradjak, vagyis jobb, mintha olyan időben hazaindulnánk, és nem érünk haza egyben..Szüleim is jobbnak látták, ha maradok.(40 km)

Meg 2 hét után elég korai

2010. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Még komolyabb nem volt, ő az első akivel ezt tervezem, de teljesen megbízok benne :)

köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. aug. 12. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!