Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most így megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így megcsalásnak számít? És kinek a részéről? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki lassan 10 hónapja lesz együtt a pasijával, de most nagyon összezavarodott, és én se nagyon tudok neki tanácsot adni. :S

Az a lényeg, hogy a srácnak előtte kicsivel több, mint fél évig volt egy másik barátnője, de nem nagyon működött közöttük a dolog, mert távkapcsolatban éltek, a csaj pedig sokat hisztizett a kevés találka miatt. A srác már akkor jóban volt a barátnőmmel, sokat beszélgettek, mindig mesélte, hogy mi a helyzet, a barátnőm meg igyekezett segíteni neki valahogy. Aztán egyik nap, mikor búcsúztak el, a srác megcsókolta a barátnőmet, de bevallotta, hogy még ő sem tudja, mit akar pontosan, csak azt érzi, hogy nem jó neki az a távkapcsolat.

A barátnőm akkor megmondta neki, hogy amíg azt le nem zárja, közöttük semmi nem lehet, mert ő nem lesz a "harmadik fél", aki szétrombol egy kapcsolatot...

Na, és itt van a bibi! A srác jött 2 héttel később, hogy szakítottak, és hogy mostantól a barátnőmmel szeretne lenni, és akkor össze is jöttek.

DE később kiderült, hogy valójában még nem zárta le a másik kapcsolatát, sőt, azután, hogy összejött a barátnőmmel, még legalább 2 hónapig kavart a másik csajjal is. Amikor ez kiderült, akkor a srác azzal védekezett, hogy csak azért, mert a csaj lelkileg terrorizálta (zsarolta) őt, öngyilkossággal fenyegetőzött, és ezért nem merte otthagyni, meg azt mondta, hogy nem akarta megbántani egyik lányt sem, ezért nem mondta el a barátnőmnek, hogy még mindig nem került ki a képből a régi csaja, és ezért volt együtt még 2 hónapig az exével.

A barátnőm most tökre ki van borulva, hogy ő most egy r.ibanc, pedig direkt mondta, hogy nem akar addig belemenni semmibe, amíg ott van a másik lány is, és most nem tudja, mit csináljon. A szakítás vajom megoldás lehet? Csak az a gáz, hogy már 10 hónapja együtt vannak, és mostanra teljesen beleszeretett a srácba. :S

Nem tudtam, mit mondjak neki. Mondtam, hogy ez nem az ő hibája... de ő nem így érzi.

Ja, és a srác a mai napig tartja a kapcsolatot az excsajjal, de állítólag neki tök semleges már a lány, csak azért beszélget vele, mert állítása szerint "nincs rá oka, hogy ne tegye". :S Amúgy meg egy tök normális, rendes, aranyos srác.


Most ezzel a helyzettel mi a csudát lehet kezdeni?


2011. okt. 5. 08:21
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:
58%
a barátnőd tleg nem tehet róla. milyen pasi lehet már, aki képtelen arra, hogy szakítson? hameg ez a helyzet, nem kellett volna azt hazudnia, hogy lezárta.
2011. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a "nem akartalak megbántani" dumánk az egyik leggázabb. :) Milyen hülyeség az, hogy nem akarta megbántani az igazsággal, de hagyta hadd éljen hazugságban. A kérdésre válaszolva pedig, nem nagyon lehet mit tenni. Ha szerelmes a lány akkor nincs mit tenni ellene, egyetlen megoldás remélni a legjobbakat, hogy ez a kapcsolat még működőképes lesz valahogyan.
2011. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárt le ő semmit se:S Nem akarta évekig húzni a kapcsolatot etye petye nélkül vagyis szex nélkül. Két nővel járt egyszere! A helyes döntés: azonnali szakítás! A srác két csajt hülyít és hízeleg mint egy kutya, hogy meg ne fázon a farka. Persze, hogy szereti a barátnődet, de a másik nőt is szeretiXD Egy rendes, aranyos srác nem jelenti azt, hogy lehetnek olyan szent ember. Ha nem szakít a sráccal akkor lesz ribi. Most még átvertnek nevezném. Nyugtasd meg a barátnőd és bíztasd hogy talál tőle sokkal rendesebb srácot. Amúgy hánny éves?
2011. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
19 éves. A srác pedig 23. És a barátnőmnek ez az első komoly kapcsolata. :S Akkor szerintetek a szakítás lenne a legjobb megoldás?
2011. okt. 5. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy gondolja, de én csak a szakítást tudom mondani. A fiú nem komoly a barátnőd komolyan gondolta. Hazudot a srác, egyszerűen átverte. Tudta, hogy mit érez a barátnőd és ezzel nagyon, de nagyon élt a helyzettel! Radásul szűz volt. A legjobb, ha nem is foglalkozik a sráccal. Ha szeretné, ha igazán szeretné a lányt akkor nem csinálta volna ezt! Gondolkozz egy kicsit. Ez most egy jó lecke volt, hogy megtanulja hogyan hülyítenek a fiúk. Ne legyen még nagyobb szenvedés. Keressen egy másik fiút vagy foglalja el magát valamivel, de felejtse el a fiút. És az hol van, hogy friss kapcsolatból való kilépővel nem járunk? Látom itt seholXD Mivel két lánnyal járt így kiderült mennyire hűséges. Szerinted, ha a barátnőd marad a sráccal akkor vele nem csinálhatja meg mégegyszer a kedves, aranyos kisfiú? Szerintem mindent elmondtam amit lehet.
2011. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen halálbüntetés! :)

A barátnőd erkölcsös csaj!Ez megbecsülendő dolog!Viszont hazudtak neki,átvágták,megcsalták!Szerintem az a legjobb ha otthagyja a srácot ,mert ebből normális kapcsolat sosem lessz!a csajban mindig benne marad a bizalmatlanság,marni fogja hogy mist éppen kivel kefélhet félre a pali,vagy mindig azon fog gondolkozni hogy most vajon igazat mondott vagy hazudott mert egyszer már megtette!Én dobtam már ki szerelmemet aki közben a szemembe mondta hogy szeret azért mert hazudott,átvágott és megcsalt!

2011. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb embernek az első komoly kapcsolata úgy is tönkremegy,nagyon ritka a kívétel!!!
2011. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a barátnődnek ez az első kapcsolata, és mint nagyon sok lánynak, számára az első nagyon maradandó érzés/érzelem.ezért az első szerelmét a végsőkig megpróbálja megmenteni.

nomármost, ha te is -aki valószínűsíthetjük- a "legjobb barátnői" státuszban vagy, azt mondod, hogy a srác helyes, aranyos.... akkor valószínűleg örülnél,ha vele maradna kapcsolatban remélve, hogy nem tesz többet ilyet.

másfelől viszont 2 hónapig tartott, míg lerendezte a másik viszonyt... még, ha mint a csupasz pisztoly ikonfilmből is tudjuk: minden orgazmusa megjátszott volt, akkor is ott volt.

ezt a kettőt nehéz összekapcsolni annak, aki teljesen elutasítja a megcsalás összes formáját (másik lánynak puszi, segítség, ne adj isten csók...)

én amondó volnék, hogy a barátnőd (ha meg magadról írtál, akkor:te) adnál még egy lehetőséget, azzal a kikötéssel, hogy a legkisebb ok is szakítást eredményez.

(Egyébként a srác szemszögéből nézve: ha tényleg olyan a hozzáállása a dolgokhoz, hogy nm akar senkinek se fájdalmat okozni, akkor tényleg bele tud kerülni ilyen helyzetbe. nem akar senkit se megbántani, ezért inkább hülyeségeket csinál, amik a végén nagyobb bajt okoznak. én is voltam ilyen helyzetben. de nem ilyen súlyúban, és nekem 1 hét alatt sikerült megoldanom, nem 2 hónap alatt...)

2011. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Természetesen annak számít.

A fiú kihasználta mindkét lehetőséget...

2011. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De amúgy a srác azt állítja, hogy akkor már nem feküdt le az exével, amikor ő és a barátnőm összejöttek. Szóval november közepén-végén történt a csók. Utána jött 2 hét múlva, hogy vége. De pl a karácsonyát az excsajnál töltötte decemberben. Viszont azt állítja, hogy akkor már nem voltak együtt. Utoljára abban a 2 hétben feküdt le vele, ami az első csók és az összejövés között volt. Azért kérdeztem, hogy akkor ez így megcsalásnak számít-e.
2011. okt. 5. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!