Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen gyakran engedit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen gyakran engeditek el a barátotokat haverozni? Kötitek valamilyen feltételhez?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 19:59
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát engem annyira nem érdekel, nem vagyok az anyja. Nyilván, miután összeköltöztünk, nem ment el sűrűn, mert inkább itthon volt velem, de mikor nem éltünk együtt én nem szóltam bele, ahogy ő se szólt bele abba, hogy én mikor mentem el az én társaságommal valahová.
2020. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedély, feltételek...kemény. Az megvan, hogy a partnered is egy különálló személy és nem hozzád van ragadva?
2020. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megy el, amikor szeretne és nem ütközik semmilyen előre leszervezett közös programmal. Nem a börtönőre vagyok, hogy én döntöm el, hogy mikor hova és kivel mehet el.

Nem szólunk bele mások életébe, legalábbis így nem.

23/L

2020. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen feltételhez kötném? Mosogasson el előtte, mint tini korunkban? Ez nem kapcsolat lenne, természetesen oda megy, ahova akar, semmilyen engedélyre nincs szüksége, ahogy nekem sem.
2020. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell "engednem", teljesen természetes, hogy mindketten töltünk külön időt is a barátainkkal. Feltételekhez sem kötjük, élni és élni hagyni, ebben hiszünk :)
2020. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell engedélyt kérnie, felnőtt férfi, akkor és oda megy, amikor és ahová szeretne.

Feltételek sincsenek, szerencsére ő is szívesen van velem párkapcsolatban, nem csak muszájból, ezért nem az együtt töltött idő rovására megy a barátaival való találkozás.

2020. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyenek. Mehet amikor akar, ahova akar. De nőként én sokkal többet járok el mint ő. Az egyetlen, amit tudja, hogy nem szívlelek, hogy néha a haverjai mennek sztriptízbárokba, ami nekem nem szimpi. Nem tiltottam meg hogy velük menjen, de tudja, hogy rosszul esne, ezért nem teszi.
2020. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tulajdonom és nem a fiam hogy elengedjem.
2020. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen gyakran akar.

A feltétel: vigyázzon magára es hívjon ha baj ban.

2020. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy nincs akadálya hogy menjen, de ő magától is elég otthonülős, előttem se haverozott. Én többet járok el, nincs gond ebből.
2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!