Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdtél már bele úgy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdtél már bele úgy kapcsolatba, hogy úgy érezted együtt szeretnél lenni vele, de nem veszi olyan komolyan amennyire te szeretnéd, ezért te sem veszed komolyan annyira? (

Figyelt kérdés
Annyira se őt se a kapcsolatot

2020. dec. 13. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Vagy kialakul, hogy komolyan veszi, vagy félbemered a kapcsolat és

annyi.

2020. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha különböző igényeitek vannak és már most kiderult, akkor érdemes lezárni és olyan embert keresni, aki annyit tud neked adni, amennyit te is adsz neki.
2020. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
61%
Szia, attól fûgg Neked mire van igènyed! Èn szemèly szerint, ha ugy vettem èszre, hogy a barátom nem vesz engem komolyan, csak „döcög“ a kapcsolatunk, akkor hamar szakitottam ès új kapcsolat után nèztem.
2020. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Én így voltam mint ahogy te most leírtad 2 évig

Az elején

Se veled se nelkuled dolog lett belole 2 éven keresztül.

Aztán hirtelen megkomolyodtunk es több mint egy éve már együtt vagyunk

2020. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!