Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez után mit lépnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez után mit lépnétek?

Figyelt kérdés
Féltékenykedsz a pasidra, mire ő szemrebbenés nélkül közli, hogy ott az ajtó, mert egyrészt neki olyan nő kell, aki megbízik benne, és ha kell kútba ugrik, ha ő arra kéri, másrészt nem hülye, hogy az igaz telefonjáról híja a barátnőt, harmadrészt ha kéne egy másik nő is, ő nyíltan szólna, hogy másnál alszik, vagy mással megy vacsorázni, mert megteheti.
2020. dec. 14. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Sűrűn elnézért kérnék... Bár ehhez sok minden más infó is kéne, mert őszintén 2 érzés van bennem


1. Tényleg túl reagálod, és annyira sűrűn és mereven voltál féltékeny, hogy felbaszta magát és leteremtett

2. Azért teremtett le, mert egyébként oka van a féltékenységednek



Én nagyon féltékeny vagyok, de megoldottuk azzal, hogy a telefonja kódját tudom, ha akarom megnézem (nem szoktam! Soha!) illettve sokszor úgy telefonozik, hogy látom kivel beszélget stb.


És azóta igazából eléggé nyugodt vagyok és nem féltékenykedek

2020. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
1# Még jó hogy nem féltékenykedsz mióta teljes lelki terrorban tartod őt. :D
2020. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Mennék is, és keresnék olyat, aki képes asszertíven kommunikálni, megnyugtatni, és törődni a bizonytalanságommal.

Bár hozzáteszem, sose voltam ok nélkül féltékeny. Ha ilyen rossz érzések jönnek bennem elő, annak eddig mindig oka volt (nem feltétlenül megcsalás, bár olyan is volt, de minimum az, hogy a másik nem volt érzelmileg ott a kapcsolatban). Így ha én ezt felhozom, és ilyen agresszívan reagál, biztos lennék benne, hogy megcsal, tervezi, de legalábbis biztosan tesz az érzelmeimre, és rám is, pusztán a kényelem miatt van velem. Egyik sem kell, köszönöm. Több értékem van minden tekintetben annál, minthogy ilyen kapcsolatban legyek. Ajtó bezár, elköszön, és remélem a következő kevésbé lesz idióta.

2020. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem tartom lelki terrorba. Leültünk és elmondtam, hogy féltékeny vagyok, valószínűleg az önbizalom hiány miatt. Nem kértem, hogy adja meg a kódot a telefonjához, ő adta meg, és sosem nyúltam egyébként hozzá, mert nekem az volt az, hogy akkor nincs mitől félnem. És a telefonjára azért látok rá, mert én film közben is többnyire ülök és olyankor a lábamra fekszik, és látom a telefonját
2020. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 év alatt egyszer sem néztem meg a párom telefonját, ahogy ő sem az enyémet.


Létezik privát szféra is, még akkor is, ha párkapcsolatban élsz.


Régebben ismerkedtem egy sráccal, és ő már akkor is azt akarta tudni, hogy beszélek-e mással rajta kívül.Úgy köszönt el tőlem, hogy "Nem megcsalni". Ez nagyon rosszul esett, mert ezzel kb. egy k**vának nézett, aki lépten-nyomon csókolózik meg szexel random idegenekkel.

2020. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Nálam alap, hogy megnézem a csajom telefonját ha akarom, de ő nem nézhet bele az enyémbe. Rendre kell a nőket szoktatni és tudatni velük, hogy vannak határok.
2020. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!