Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit lépnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit lépnétek ha a testetek miatt lenne visszautasítva a szex?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, de nem alaptalan az elutasítás mert eléggé megváltozott a teste, amit próbált is veled megbeszélni hogy így már nem olyan kívánja annyira a szexet se..nem " indítod " be őt..



A közhelyeket most hagyjuk.


2020. okt. 26. 07:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem lány vagyok de megjósolom mit fognak írni:

-Nem is szereted, ha ennyi miatt nem szexeltek

-Nem most kellene panaszkodni, hanem időben szólni kellett volna neki.

-Annyira biztos nem érdekelt, ha csak megjegyezni tudod és semmit nem teszel ellene.

-Te is biztos híztál, te sem vagy tökéletes.

-Jobbat érdemel mint te.


Ezek a válaszok fognak jönni kb csak más más körítéssel. Mondjuk "Én elhagynálak ha a pasim ilyet mondana, van akinek így is tetszenék." stb.

2020. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom a te tested is eléggé megváltozhatott ezalatt idővel. Beszéljétek meg hogy a párod egyáltalán vonzó pasinak tart e téged, ha kölcsönösen nem kívánjátok egymást, akkor meg lehet próbálni egy közös hízó- illetve fogyókúrát kitervelni, vagy mindenki ki ki a maga teste táján rendbeteszi a dolgokat.
2020. okt. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem lehet ezt normálisan, nem sértőn közölni.

Lehet ösztönözni a másikat közös sportolással vagy azzal ,hogy te sem hagyod el magad. Talán ez a legjobb hajtóerő.

Akkor tartom gáznak, ha valaki olyan külső elvárásokat támaszt a másikkal szemben, amit ő még csak meg sem közelít.

Erre a környezetemben rendszeresen előfordult már példa

Persze, semmi közöm hozzá, csak egy baráti összejövetelen elég frusztráló hallgatni, hogy a 140 kilós dagadt férfi cseszteti a 85 kilós párját.

2020. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Viszlát. Ennyit lépnék. Aki már nem tart vonzónak, annak semmi keresnivalója nincs mellettem. Azt meg majd én döntöm el, hogy változtatok magamon vagy sem, és nem más zsarolásànak a hatására. Akinek nem felelek meg, mehet tovább. Akinek meg nem tetszik, nyugodtan felháborodhat. Totál hidegen hagy.
2020. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogyan változott meg, mi történt, minek a hatására, hogy közölted ezt vele, szereted-e mèg, ő mit szólt.

Nem tudom, az 1-es mit gondolt, mi lesz a válasz, de valóban azok merülnek fel, amiket írt.

Mégis mit kellene mondanunk? Jól tetted?

Én nőként biztos nem lennék olyannal, aki a testemet kritizálja, és visszautasít, és nem érezném így szeretve magamat, csak megalázva.

Ezért lenne jobb, ha többet írnál a szituációról.

2020. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mi a gond. Orvosolható? Mi okozza?
2020. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez annyira rosszul esne, hogy hiába döntenék úgy, hogy változtatok, mindig is ott lenne a fejemben, hogy egyszer ő már kimondta, hogy nem kíván. Nem tudnék tartósan olyan férfi mellett lenni, aki egyszer ilyen szinten lenullázta az önbizalmamat. Egy nő mindig tudja magáról, ha sz*rul néz ki, mert alapból kritikusan szemléli magát. Hát még, ha kap egy ilyen beszólást is attól, akit a legjobban szeret. Persze a vágyat nem lehet kierőszakolni, így teljesen megértem a másik felet is, pláne ha kultúráltan, de őszintén megmondja a barátnőnek, hogy érez. De nekem már akkor sem lenne ugyanolyan.
2020. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Hat basszus kulcs! Imadom a parom, de ha elkezdene esz nelkul zabalni, (s kozben felszed + 70 kgt) es egy igenytelen hustoronnya none ki magat, hat bizony en sem kivannam es ennek hangot is adnek! Egy dolog, hogy valakit szeretunk, de attol meg maradhatunk igenyesek nem? Esetleg szineszkedjek a kedveert? Mutassam azt, hogy majd megorulok erte, holott forog a gyomrom? Inkabb legyen oszinte!

Most kerdeztem ra a paromra, azt mondta, hogy nem hagyna el, de bizony megmondana a tutit es tamogatna abban, hogy ujra a regi legyek. Ez igy lenne oda-vissza es szerintem ez a normalis!

N

2020. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha én hagytam volna el magam vagy híztam volna meg, megérteném, és aztán döntenék, hogy most hogy / hol állok testileg, lelkileg, van-e bennem annyi, hogy miatta fogyjak.

Voltam már olyan helyzetben, hogy meghíztam párkapcsolatban - főként betegség miatt, sajnos, kis részben amiatt, mert elkenődtem a betegségtől felszedett kilók miatt, és úgy voltam vele, hogyha már önhibámon kívül híztam, akkor sz.ok bele, és eszem egészségtelenebb ételeket is.

A páromnak nem volt ezzel baja, de megértettem volna, ha igen, sőt mondtam is neki, hogy szóljon, ha így nem oké, és akkor elengedjük egymást.


(közben szerencsére sok orvosnál járás után sikerült rájönni, mi okozta a hízást, és azóta visszafogytam majdnem az eredeti súlyomra, de ehhez nagy akaraterő kellett, és volt visszaesés is depresszió miatt a folyamatban)

2020. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Láttam az arcán az undort amikor rám nézett.. :(

A 16 éves lányok tetszettek neki.. Csak olyan ronda vén kujon volt, hogy max riogatni tudta a lányokat..

Nem tudtam benyelni, hogy tinikre gondol!

2020. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!