Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tanácsadás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Párkapcsolati tanácsadás. Tapasztalat? Aki járt pszichológusnál a párjával? Segített?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Általában nem segít. A párkapcsolati gondok ha a férfitól erednek (rendetlen, hazudik, nem kefél eleget), akkor a terápiával kapcsolatban sem támogató. Nekem a személyes tapasztalatom, hogy az ilyet el kell engedni, akárhogy is fáj. Megromlott kapcsolat tartósan nem javítható meg. Most jönnek a vigasztaló hozzászólások, hogy próbáljátok meg, satöbbi, de szerintem felesleges ölni bele az időt és a pénzt.
2020. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Jártunk, mindketten akartuk. Ez alapvetően szükséges hozzá. Soha nem ígérik, hogy nem fogtok elválni, viszont teljesen más megvilágításba helyezik a kapcsolatotokat, amit ti már nem vagytok képesek meglátni. Mi már későn mentünk, átlendültünk a "javítható" kategórián, de legalább békességben el tudtunk válni. Ez is hatalmas segítség volt.
2020. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Megettük a terapeutát reggelire.


Kellett volna keresni épkézláb szakembert, de arra már nem volt energiánk.

2020. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget segíthet HA mindkét fél nyitott rá. De ahogy írja a kettes is nem mindig az a megoldás hogy rendbejön a kapcsolat. Ha viszont valamelyik fel nem hajlandó foglalkozni a kapcsolattal akkor nem segit de ez nem a modszer, szakember hibaja. Ez olyan mintha iskolaban a gyerek durcásan nem figyelne oran, nem tanulna otthon aztan megbukik.
2020. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-ast miért pontoztátok le?


Elmondtam, hogy mi hogy jártunk... ezen mi az, ami lepontozandó?

2020. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jártam párterapeutához az exemmel. Rengeteget tanultam tőle elfogadásról, igényekről, toleranciáról, különböző nézőpontokról. Hasznos volt, érdemes volt elmenni de sajnos már nem tudtuk megmenteni a kapcsolatot, nagyon különbözőek voltunk.
2020. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!