Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban a férfi a rendetlenebb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem... nagyon nem!


24F

2020. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem!
2020. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nálunk mindketten rendetlenek vagyunk, de máshogy. Én jobban széthagyom a ruhákat meg a piperéket. Ő meg nem dobja ki a szemetét csak random otthagyja valahol (csokipapír, üres tejes doboz, számlák).
2020. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
egyikünk sem az, sőt.
2020. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A férjem sokkal rendesebb mint én. Szereti ha nagy rend van, mindig rendezget, takarít. Én meg mindent elől hagyok (szerencsére a használt ruhákat nem dobálom szét). Ő főz, mos, takarít, nagyon házias, én sokszor lusta vagyok, és hazaérve csak ledőlök a TV elé és hagyom hogy megcsinálja a dolgokat. Szégyellem magam, de attól még néha ez van. Szóval a sztereotípia nem mindig igaz.
2020. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk másban vagyunk rendetlenek mindketten, és másban vagyunk rendszeretők.

Én pl. a szerszámaimat nagyon akkurátus rendben és karban tartom, asszony meg elvisz valamit, csavarhúzót, villáskulcsot, csavarbehajtót, használja, aztán otthagyja, ahol utoljára használta, nem mossa ki az ecseteket, hagyja belekötni a ragasztót a vödörbe, stbstb, néha hülyét tudok kapni tőle, hogy utána keresgetem órákig azt a valamit, amire épp szükségem lenne, vagy tisztogatom utána a szerszámokat, hogy ne menjenek tönkre.


A másik irányban viszont én vagyok baromi rendetlen, ő meg nagyon pedáns - pl. a ruháimat tekintve, vagy úgy általában a lakóház belső terét. Becsattogok sáros cipővel, eldobálom a szennyes ruháimat a szobában, a cipőimet szanaszéjjel hagyom, ha elmosogatok, nem pakolok be utána a szekrénybe. Ő meg ettől szokott hülyét kapni :D


De így végülis 1-1, úgyhogy csak ritkán cseszegetjük egymást ilyesmivel, azt is inkább viccből, már megszoktuk így egymást :D

2020. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még olyan barátnőm, aki szebben tudott volna vasalni...
2020. dec. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző pàrom nagyon pedàns volt, a mostani ellenben annyira rendetlen mint én, mindig én kezdeményezek takarítàst
2020. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!