Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lánynak nincs pasija, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lánynak nincs pasija, és a pasinak se nője, de szeretnek egymással lenni-szex miatt-de semmi más nincs köztük, és nem is akarnak összejönni, annak van értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
pasinak sincs senkije-se gyerek,se feleség-sem a lánynak nincs senkije.szerintetek ez meddig mehet?
2010. aug. 12. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
valameddig mehet.. de ez mire jó? vmi csak van közöttük, ha már szexelnek.. :)
2010. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

a végtelenségig. ilyen az ideális kapcsolat. a nő akkor jön, amikor hívod, akkor dugod meg, amikor akarod és akkor küldöd el, amikor akarod.

tedd össze mindkét kezed, hogy sikerült kifognod.

2010. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
rohadtul nem ilyen az ideális kapcs., ez csak max. egymás kihasználása.
2010. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mint az állatok... :) Ész nélkül, érzelmek nélkül...
2010. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tökéletes kapcsolat. Gratulálok hozzá :)
2010. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

csaj vagyok amugy:) és csak kiváncsiságból kérdem, h.ez mire jo vagy meddig müködhet..

Rólam és a volt barátomról van szó.1 évig együtt voltunk de nem müködött a kapcsolat,ezért szakitottunk,de a szex nagyon jó vele.és ö is szeret velem lenni,nem akar komoly kapcsolatot.de én mégis vhogy furán érzem magam,hogy igy vagyunk.nekem is jo,szeretek vele lenni nagyon,és már összeszoktunk-lehet h.ezmiatt is csináljuk...-de mégis olyan érzés mintha csak kihasználna.de mindennap beszélünk telefonon msn-en, mindig keres-de tudom ha ujbol összejönnén nem működne.ilyenkor mit lehet csinálni? jo vele, de mégse akarom.....nemis értem magam...:)) volt már vki ilyen helyzetbe?

2010. aug. 12. 15:09
 7/14 anonim ***** válasza:
ez tök jo minden, de ha az egyik fél össze jön valakivel a másik féltékenységböl tönkre teheti a másik kapcsolatát
2010. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van..1 év után szakítottunk a barátommal..és most 1 éve h összejárunk mert még szeretem. Ha pedig van bnője akkor nem engedem h vele legyen..és elintézem h szakítsanak. Eddig bejött.. most már csak abba bízom hogy kiszeretek belőle mert ez nem állapot
2010. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van értelme, mert ha jó vele, akkor miért ne?

Ez a végtelenségig mehet, vagy addig amíg rá nem unnak egymásra, vagy talál valamelyik egy új párt magának.

Kihasználás, de ha párkapcsolatban lennétek akkor is használnátok egymást csak az legálisan van, ez meg laza.

Én is így vagyok amúgy, 3 hónapja csak szex van a volt barátommal, egyikünk se akar többet - még- és valamit még érzünk a másik iránt.

sokszor érzem úgy hogy jobb lenne külön de annyira szeretem hogy nem tudom eldobni és nem is akarom!

Velem osztja meg az ágyát, vágyát, isteni a szex vele és szabadnak érezhetjük magunkat de mégis tudjuk hogy ott a másik.

2010. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát én is pont ugyanigy vagyok......:( jo is meg nem is, mert én együtt lennék vele komolyabban, de tudom hogy akkor ő megváltozna...vagy megunna,ha mindennap lát..de sokáig meg nem akarom csinálni,mert soha nem fogom igy elfelejteni.igaz, nem is akarom:) csak nem akarom még jobban megszeretni, mert tudom hogy komolyan nem lennénk együtt soha.nehéz ez ilyen:) én lehet hogy befejezem vele,hiába szeretem.majd elmúlik.....:.(
2010. aug. 13. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!