Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves vagyok és több, mint...

19 éves vagyok és több, mint fél éve vagyok együtt a barátommal. Minden tökéletes, nagyon szeretem, de a szex nem akar összejönni. Miért nem sikerül továbbra sem?

Figyelt kérdés

Kezdetben még egy ujj is kellemetlen volt, de ma már a 2 sem jelent problémát,sőt még lehetne tovább is, de ha arra kerül a sor, iszonyú fájdalmat érzek és nem megy tovább néhány cm-nél. Nődokinál már 2-szer is voltam, egyéb okokból és meg is vizsgált, azzal a kacsának nevezett eszközzel is és nem okozott semmi fájdalmat, és a doki se mondott semmit, hogy esetleg vmi baj lenne.

Kérlek segítsetek, nem tudom mit tehetnék még. Előre is köszi


2008. dec. 17. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
küzdd le a fájdalmat és utánna jobb lesz :)
2008. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hat pedig ezzel nektek kell megbirkozni. Eleg nedves vagy? ha 2 ujj nem faj, akkor elmeletben a baratod penisze sem szabadna, hogy fajjon. Probalkozzatok meg, mi is rengeteget pettingeltunk, miutan egyszer csak sikerult. Probaljatok ugy, hogy te vagy felul, nekunk is akkor ment, mert akkor te tudod iranyitani, mennyire melyen menjen a baratod. Sok szerencset.
2008. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

próbáljátok meg a síkosítót.

Milyen fájdalmat érzel, és hol?

2008. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem megy tovább vagy Te nem engeded, hogy tovább menjen???
2008. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan fájdalom, mint ami a pettingek elején volt, feszít és többször véreztem már miatta. Ezért is nem értem, mivel volt olyan ujjazás során, hogy mindketten éreztük ahogyan megrepedt néhányszor a szűzhártyám és ezután elvileg nem lenne szabad ilyen fájdalmat éreznem. Az is lehet, hogy túl erős és ezért nem engedi be, de azt az orvos mondta volna. Lelki oka is lehet, emiatt elég frusztrált lettem de a nedvesedéssel nincs gond.
2008. dec. 18. 09:12
 6/15 anonim ***** válasza:

engedd el magad, az nagyon fontos! és ha elengeded magad, és nem a fájdalomra koncentrálsz, akkor menni fog. - szerintem.

nekem az első nagyon fájt az elején, aztán már egyáltalán nem., ő volt felül, és örülök hogy így történt...

2008. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. Légy kellően nedves

2. Használjatok síkosítót (a szilikonos jobb)

3. Csak lassan és fokozatosan

4. Nem árt, ha behatolás előtt is van egy kis orál, ujjazás

5. Próbálkozzatok akkor, amikor 1x már elmentél (talán kevésbé érzed majd a fájdalmat)

6. Ha nagyon tartasz a fájdalomtól, nem fog sikerülni. Ez esetben szerintem lehet tanácsos volna pihentetni a dolgot és egy ideig csak pettingelni. Ezzel talán oldódna a görcsösséged.

2008. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!:) Igazatok van.
2008. dec. 18. 20:26
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, de nálam ez teljes mértékben lelki okokból fakadt... Nincs valamilyen rossz emléked, élményed a szexszel kapcsolatban?

Nálam végül az használt, hogy feldolgoztam a rossz emléket, ha fáj nem erőltetjük, hogy ne legyen újabb rossz élmény. Síkosító, és csak akkor ha 1000% hogy senki nem fog benyitni. Fontos az, hogy bízz a barátodban, és kellőképpen felizgasson. Olyannyira, hogy ne azon járjon az eszed, hogy megint mindjárt jön a fájdalom... Az első pár "lökés" még mindig fáj nálam is, de ezt tudja a partnerem nagyon jól, és vigyáz rám, utána viszont hihetetlenül jó. A síkosító csodákra képes :)

2008. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztosan lelki okai vannak,stresszes vagy,feszült. Probáld meg elengedni magad (bár ezt csak mondani könnyü)) esetleg fürödjetek közösen a barátoddal ,vagy masszirozzon meg,ezek jól relaxálnak szerintem.Meg hamar átcsapnak pettingbe és szexbe:D
2008. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!