Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok esetben miért egy festett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok esetben miért egy festett szőke, piercinges csaj szerzi meg előbb a kiszemelt pasit, mint egy barna hajú, normális, mosolygós csaj?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem...akkor most nem a természetesség,hanem a merészség számít? sok esetben tapasztaltam ezt a környezetemben,sőt velem is előfordult..segítsetek :)
2010. aug. 12. 14:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
de szőkék nem mind ribancok!! én is szőke vok, és nem vok ribanc!!
2010. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essen..nem mondom le a festett szőke hajú,piercinges csajokat és nem akarom,hogy emiatt most veszekedés legyen a 2nem között..engem csak érdekel,hogy a pasiknak melyik a bejövősebb :)
2010. aug. 12. 15:07
 13/20 anonim ***** válasza:
1 pasinak sztem az a bejövősebb, aki normalis.. az idősebb, érettebb pasik nem szeretik a ribancokat.
2010. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%
Mert a szöszi nyomul,a barna meg várja a lovagot.Emancipált vagy nyomulj különben vénaszony maradsz.
2010. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
én szöszi vok és nem nyomulok.. tudom, h ki a vadász, és ki a vad.. :P
2010. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Régen szöszi voltam, akkor többen megnéztek és próbálkoztak.Mióta barna vagyok kevesebben, de most legalább találtam egy rendes srácot.Szerintem a szőkék hamarabb feltűnnek az embereknek, de butáknak is tartják őket.
2010. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de igazán kiszemelhetne már egy 20 feletti, barna hajú, normális, mosolygós csaj. ;)

F/27

2010. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
részben igaz, hogy a szőkéket nagyon sokan szeretik, de nem a külső számít (azért vannak határok) azok akik a külsejükkel hódítanak dugást kapnak, akik a belsővel azok rendes srácot, szerintem így van ez, de mindig vannak kivételek és akik mindent másképp csinálnak
2010. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 __krisz__ ***** válasza:
Mer nem tgyuk hogy festet és ha szöke akk hülye és könyeb megbaszni.ENYI!
2011. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az olyan pasik omolytalanok és igy te is rá jösz hogy nem neked való komolytalan,és csak a sex érdekli,;) aza pasi aki a barna haju csajokat kedvelik Tapasztalatbol mondom komolyabbak,normálisabbak.. :)
2013. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!