Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítéli el ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéli el ilyen sok ember a kapcsolatot, ha neten ismerkedett meg a pár?

Figyelt kérdés

És most nem olyan netes szerelmekről beszélek, mikor két tini írogat egymásnak, webkameráznak, msn-ezeknek hónapokig találkozás nélkül, írogatják egymásnak hogy "szeretlek", akár még ki is jelentik, hogy járnak, pedig élőben még nem is találkoztak.


Nem erről beszélek, hanem arról, mikor az internet segített az ismerkedésben.

Én 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, és igen, neten ismerkedtünk meg. De nem társkereső oldalon, hanem ugyanazt a fajta zenét szeretjük, ő ír egy zenei blogot, a honlapján kezdtünk beszélgetni, majd felvettük egymást msn-re. De nem társkeresési célból, az elején csak a zenéről beszélgettünk, aztán kiderült hogy ezen kívül is vannak közös hobbijaink, így egyre nyíltabbak lettek a beszélgetések. 2 hónap után találkoztunk először személyesen, de semmi randi-feelingje nem volt a dolognak, csak szerettünk volna élőben is beszélgetni. Még volt két találkozásunk hosszú beszélgetésekkel, sok nevetéssel, mire végülis összejöttünk. Ez volt 3 hónapja, azóta együtt vagyunk és egyelőre felhőtlen a kapcsolatunk.

Mégis, ha valaki kérdezi, hogy honnan ismerjük egymást, és megmondjuk, hogy a neten ismerkedtünk meg, egyből jönnek az elítélő tekintetek, és néha mondatok, hogy "biztos vagy te ebben? a netes kapcsolatoknak nincs nagy jövője..." meg "neten társat keresni elég ciki", "az internetben nem szabad megbízni, lehet hogy másnak adja ki magát"

Nem értik meg, hogy ez nem olyan netes kapcsolat, a net csak abban segített, hogy rátaláljunk egymásra (lehet hogy soha nem találkoztunk volna), mióta együtt vagyunk, rendszeresen találkozunk természetesen, és nem a neten éljük az életünket... Ráadásul így, hogy nem társkeresésnek indult, és még képet is csak 1 hónap msn után láttunk egymásról, így az elején nem a külső tulajdonságokra koncentráltunk, hanem amit írtunk egymásnak, a gondolataink, véleményünk, és szerintem ez fontosabb... így jobban megismertem, mintha egy diszkóban szólított volna le vagy akár egy parkban... ha meg másnak adta volna ki magát, az úgyis hamar kiderült volna.


Van még valaki, aki szintén neten ismerte meg a párját? Titeket is cikiznek emiatt?


2010. aug. 12. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem cink unokatesomék is neten ismerték meg egymást és már két kis fiuk van és boldogan élnek :D

a technika fejlődik így van ne valaki elfogadja valaki nem aki cikinek találja had gondolja igy nem kell vele foglalkozni :D a lényeg h meg ismertétek egymást az tökmindegy hogy hogy és szeretitek egymást :) 21/f

2010. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek. Énis a neten ismertem meg a barátnőmet több mint egy éve és nagyon jól megvagyunk (lassan összeköltözés)


20/F

2010. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, hogy mi nem vállaljuk fel hogy neten ismerkedtünk meg, pontosan a hasonló előítéletek miatt :S
2010. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy miért ítélik el? Mert begyöpösödött gyökerek! (remélem nem bántottam meg ezzel senkit)

Én ugyan nem a neten ismerkedtem meg, de elég liberális vagyok ahhoz, hogy elfogadjam azt is, ha valaki a neten társkereső oldalon ismeri meg a másikat.

Az olyan dumák, hogy "lehet, hogy másnak adja ki magát"... pff... nagyon béna... Mert mondjuk ha egy diszkóban ismerkedek meg valakivel, ott is simán kiadhatja magát másnak. Sőt a legtöbben másképp viselkednek az "első benyomás fontossága" miatt. Úgyhogy kérdem én, miért más a neten ismerkedni?

Úgyhogy, én melletted állok, kedves kérdező... :)

2010. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is neten ismerkedtünk meg.Nekünk mondták is a családtagok és az ismerősök,hogy ez elég ritka és hogy szerencsénk volt.

Szerintem az a lényeg,hogy mielőbb találkozzon a 2 fél és akkor már az elején kiderülhet ha valamelyik másnak adta ki magát.

2010. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el, sőt örülök annak, akinek ilyen módon sikerült.

Ez egy megoldás lehet azok számára, aki a közvetlen környezetében nem talál neki valót. De én is egyet értek azzal, aki azt írta, jobb minél előbb egy találkozót összehozni élőben.

2010. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!