Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül érdemes élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül érdemes élni vagy kilehet bírni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 17:29
1 2
 1/19 anonim válasza:
Én most szerelmes vagyok, de elérhetetlen lányba.. és úgy érzem, hogy most ő a legfontosabb az életemben, de majd belepusztulok, annyira hiányzik. Lehet, hogy nem tudnék élni. 17
2010. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egy ideig valószínüleg ki lehet bírni. Érdemesnek nem tartanám. (:


L/17

2010. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem érdemes. :)
2010. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, és nem is érdemes, de nem találok olyan lányt, akivel érdemes is. 18/F
2010. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ez elgondolkodtat...

de hiába próbálok nem szeretni nem megy...és bár most úgy tűnik hogy jobb lenne ha nem szeretnék, nem lennék szerelmes igazából hiányos lenne az életem, a tipikus "nem lenne kiért felkelnem" érzésem lenne...:);)

2010. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Eddig kibírtam nélküle 26 évet. :(
2010. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni csak egy idő után sajnálni fogod, hogy kihagytad.
2010. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kilehet bírni,sőt kapcsolatban is lehet élni szerelem nélkül.De nem éri meg,mert azt amit egy szerelem ad,azt semmi más nem pótolhatja.Sem barátok,haverok,utazások,munka,semmi...

Persze sok lemondással is jár,gyakran kell sokat utazni,vagy sokáig ne tudnak találkozni,de nagyon jó érzés,hogy valaki a nagyvilágban pont úgy vágyik rád,mint te rá.

2010. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ideig-óráig lehet bírni.Azt nem lehet mondani hogy na én soha többé nem leszek szerelmes.Nem lehet erőltetni a szerelmet, ha viszont jön akkor az ellen nem tehetsz semmit.
2010. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz szerelmes lenni akkor inkább lőd tarkón magad!!

bár fogy a magyar szal elötte szerelem nélkül csinálj gyereket XD

2010. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!