Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs már szerelem attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs már szerelem attól ugye érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk együtt a barátommal,együtt élünk.

Már nincs az a lángoló szerelem természetesen,sőt inkább úgy tekintek rá,mint egy jó barátra.

De imádom,jó vele a szex,jól érzem magam vele,csak nem hinném,hogy szerelmes vagyok már belé.

Picit hiányzik az az érzés ami az elején volt,fel lehet ezt ébreszteni valahogy?

Ugye emiatt ti sem szakítanátok?(Ő volt az elő nekem..és eddig az utoló is)

21/L


2011. júl. 9. 19:32
1 2
 1/16 x Susy Omega x ***** válasza:
persze. néha muszáj baszni is.
2011. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Funktasztikus ***** válasza:
Ha megdöglött a kutyád attól érdemes még etetni ugye?:) ez kb ilyen:)
2011. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Na hát én pont nem az a tipus vagyok akinek annyira fontos a "b...s"

Komolyan nem maradnátok vele együtt?

Sok közös dolgunk van,sokat segítettük egymást,mindkettőnk szenvedett eleget az életben.Ő húzott ki a depresszióból is.Tudom,hogy nagyon maga alatt lenne ha szakítanánk és ezt nem akarom.Nekem is hiányozna mint ember.

2011. júl. 9. 19:39
 4/16 anonim ***** válasza:
ha nem érzel iranta semmit, akkor nem sok értelme van.. foleg 21 évesen..
2011. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem lehet évekig lángoló szerelem, de kapcsolat azért maradhat ha szeretitek egymást. Engem a csajom fél éves évfordulónk előtt 2 nappal úgy dobott egyik napról a másikra, hogy nem vagyok szerelmes és legyen vége.... Semmi jel nélkül. Úgyhogy ezt neked meg a párodnak kell elődöntenetek, hogy éreztek-e egymás iránt valamit ha a szerelem el is múlik vagy sem.
2011. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon még kell a szerelem!!!!! sőőőt... ha 50 évesek lennétek akkor oké, de 21 évesen még korai egy életre elkötelezned magad szerelem nélkül.
2011. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám el. Nehéz olyan embert találni, akivel ilyen harmonikus kapcsolatot tudsz kialakítani. A szerelem meg elmúlik egyszer... Mi 1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, még szerelmes vagyok, bár persze már nincs bennem az az izgalom mint az első pár csóknál, stb. Ha elmúlik a szerelem, attól még a társam marad továbbra is. Amúgy sem úgy szoktam megnevezni hogy a szerelmem, hanem úgy, hogy a párom. Szerintem ez sokat elmond.
2011. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyi, hogy neked kell érezned, hogy teljes-e így az életed, mert ha nem , és zavar, akkor meg nincs értelme a kérdésnek :) De ezt neked kell eldöntened
2011. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom utolsó.

Ha most találok egy fiút akivel minden ok,szerelmesek vagyunk,akkoris elmúllik egyszer.Nem kereshetek mindíg mást.

Társnak viszont tökéletes és nagyon nehéz ilyet találni a mai világba.

2011. júl. 9. 21:24
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!Ne menjetek szét az természetes és jó ha szerelem helyét át veszi a szeretet.5 éve vagyok egy lányal már 2 éve nem vagyok belé szerelmes ill.az utobbi2 hónapban igen.együt élünk együt tartjuk fent magunkat.mindenben számírthatók rá.Nem is rosz ha tudjuk egymás rigojáját nem??

szerintem ha minden rendben akkor üdv a nagy betüsben és legyél együtt minél tovább vele:-)21/F

2011. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!