Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különböző igények az ágyban H...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző igények az ágyban Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Tartós párkapcsolatban, mivel, hogyan oldjátok meg ha változnak az igények szex terén?

Ha az egyik fél többet igényel, mint a másik, de ő meg beéri kevesebbel?



2020. dec. 19. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Önkielégítéssel. Fontos, hogy megbeszéljétek, nem a másik háta mögött csinálod. Ha mindkét fél elfogadja, akkor ez egy jó kompromisszum.
2020. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Szeretővel. Senkinek sem fogok kuncsorogni némi szexért.
2020. dec. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Bizonyára Te vagy a férfi, aki gyakrabban igényli.

Beszéljétek meg, hogy mi a nőd igénytelenségének az oka. Mi lenne, ha többet udvarolnál neki, mint eddig?

2020. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyszerint nekem ilyenből mindíg szakítás lett a vége.
2020. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Én vagyok a nő, és én igénylem a több szexet. :D

2020. dec. 22. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Ja, akkor rosszul következtettem, de azt fenntartom válaszként, hogy beszéljétek meg. Mennyi idő után kezdett romlani a viszony?

A párod mivel magyarázza ezt? Mit hoz fel indokként (fáradt, stressz, nem tudja)? Nem lehetnek szervi problémái? Hány éves? Párterápiára hajlandó lenne?

2020. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem romlott a viszony, a szeretet, szerelem meg van változatlanul.

Annyit mond, hogy ő fáradt. Elhiszem, elfogadom, fizikai munkát végez 8-9 órában.

34 éves, ezért hiszem, hogy nem teljesen normális, hogy annyira elfárad.

2020. dec. 22. 16:32
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

BIZTOS vagy abban, amit az első mondatban írtál (7. válasz)?

Igaza lehet. Minden estre néhány beszélgetés jó lenne. A fáradt férfinek még lehet merevedése, legfeljebb "ereje" nincs a szexhez, mert nehéz munkát végez. Merevedése van? Ha nincs, akkor irány az orvos, urológia.

2020. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az is van.
2020. dec. 22. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van merevedése, akkor javasold, hogy Te leszel felül, ill. Te leszel, aki inkább mozogni fog, és nem passzívként szerepelni.

(Gyanítom, hogy ezzel sem áll kötélnek. Valami más lehet a probléma...).

Minden esetre beszéljétek meg nyugodt hangnemben, mert kiabálással még inkább olajat öntenétek a tűzre!

2020. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!