Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban (2 különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban (2 különböző országban) élők, hogy oldjátok meg az anyagi részét az utazásoknak?

Figyelt kérdés

Jóval több mint fél éve vagyunk együtt a pasimmal, de eddig mindig õ jött haza hozzám, viszont én is szeretnék már kimenni picit. A gond az, hogy tanulok jelenleg (pár hónap még), vagyis anyagilag nem engedhetem meg magamnak az utazást, õ pedig nem ajánlotta fel, hogy megveszi a jegyemet vagy fizessük azt felesbe. Nyilván én ezt nem mondhatom neki és nem kérhetem, szóval ha magától ez nem jön, akkor maradok itthon. Ami furcsa, hogy ajándékokat viszont rendszeresen küld/vesz nekem, azokra pedig igazán semmi szükség nem lenne.

(Ezen kívül jó körülmények között él, a drága ruhákra, éttermekre, autóra nem sajnálja a pénzt pl.)

Véleményetekre vagyok kíváncsi, köszönöm szépen.


2017. szept. 4. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

A volt német barátom, nagyon szerelmes volt belém. Ő jött és vitt mindig. Sok ezer kilométert lwutaztunk. Kérdés sem volt, hogy ő utazik, nem én. Anyuhoz eljött, hogy neki ez komoly.

Őszintén mondom, ha neked nem megy, és ő nem ajánlja fel, akkor felejtsd el.

2017. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Feles.
2017. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a gyors reagálást.

Neki valahogy az sosem volt egyértelmû, hogy én is szeretnék kimenni.

Pár hónap múlva viszont össze tudnánk költözni, de ezt is én hoztam fel, õ csak élt volna a nagyvilágban minden koncepció nélkül. Azt viszont minden nap elmondja, hogy mennyire nagyon szerelmes belém, megkéri majd a kezemet stb.

Valami nem mûködik normálisan kettõnk között, ha ide kell írnom tanácsért.

2017. szept. 4. 15:15
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Én ezzel nem értek egyet. Nem várom el a pasimtól hogy még a létezésemet utazásomat finanszírozza. Mai világban meg főleg nem. Márcsak azért sem mert nehogy azt gondolja hogy csak azért mész mert fizeti az utat.
2017. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

Eddig én is mindig hozzátettem, sosem vártam el, hogy mindent õ fizessen, 60-40% az arány a javára.

2017. szept. 4. 15:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont nem értem hogy miért nincs pénzed kiutazni? Vagy ha a párod nem szorgalmazza hogy ott szétnézz, akkor bajok vannak.
2017. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6

Egyszer nem hallottam korábban tõle, hogy: gyere, megmutatom hol élek/ szeretném, ha itt lennél velem pár napig.

Valamelyik nap azt mondta, hogy nem akarta a tanulmányaimat vagy a pénztárcámat ezzel terhelni. De meg sem kérdezett, én mit szeretnék!

A pénzem mostanra megcsappant, be kell osztanom.

2017. szept. 4. 15:54
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk vizum problema miatt (minden vizumigenylesehez negyszer kene repulnie egy masik varosba, es magaval cibalnia egy szekrenynyi papirt meg jo par szaz eurot termeszetesen - igy ez nen jarhato ut, azon kivul, hogy ketszer mar turistaskodott itt par napot. Annyi eleg is volt a procedurakbol :D) en megyek hozza minden honapban. Egyertelmu volt, hogy o veszi a jegyet (atszallasos repuloutrol van szo), akkor sem engedne meg, hogy megvegyem, ha hobbibol multimilliardos lennek, mert egyreszt en megyek hozza nokent, masreszt meg igazi uriember minden teren. Szoval nalunk ez nem volt megbeszeles kerdese. Amikor az o orszagaban eltem, akkor o jott hozzam (az csak egy 40 perces repulout,felugrasz, aztan ott is vagy), de a hazakoltozesem utan, egyszeruen egyeztettuk a naptarjainkat, es a jegy idopontjait, es ennyi.
2017. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ahogy igy olvaslak, nalatok nem a jegy a problema. Parom mar a kapcsolatunk alatt vett pl. uj lakast, es rogton termeszetes volt, hogy egyutt veszunk konyhai cuccokat, valasztunk szineket, butorokat meg minden bizbaszt - hogy igy is kozos legyen, es bevonjon a sajat eletebe. Ahogyan az is termeszetes, hogy szerette volna hogy lassam az "eletteret", a varosat, a baratait, a csaladjat, meg ugy egeszeben, hogy hogyan zajlik egy napja. A te parod max. mondogatja, hogy nagyon szerelmes, de az ures szavak mogott ahogy latom semmi nincsen. Azt se engedni tudnod hogy hogy el, mit csinal, ki o valojaban. Ezt inkabb latom olyan szituacionak, hogy bir teged, udvarolni tud, szivesen eljon idaig par numeraert, de hogy az elete resze legyel, azt mar koszi de nem...
2017. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik orszagrol van szo egyebkent? Milyen nemzetisegu a parod? Magyarul beszeltek (esetleg kommunikacios problemak?)?
2017. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!