Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért akarja minden ismerőssel,családtaggal megosztani a múltját?

Figyelt kérdés
Szerinte azt is "felkell válalni". Szerintem meg nem,mert már túllépett rajta,megoldotta. Kell ugyan a jelenhez szerves része de,nem kell mindenkinek tudnia.

2020. dec. 23. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a közlékenységét ezentúl nem tudod elviselni - szakíts.

Ha eltűröd - járjatok tovább, legyetek boldogok.

Hogy miért akarja kibeszélni a múltját? Megírtad a kérdésedben az ő szájából hallottan.

2020. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Prosti volt? 😃
2020. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Találkoztam már prosti, de hűséges feleség típussal. Egyik haverom felesége is az volt, konkrétan most gyerekeik vannak, igaz sokszor csak a verésből ért, de ha nem kapná meg a “fájdalmat” , akkor merem állítani , hogy a haveromat már rég elhagyta volna.


Vannak nők, akik egyébként túlságosan is őszinték a környezetükkel, velük azért kell vigyázni, mert amúgy szerintem azért kommunikálják kifelé ezt, mivel még csak akarják a változást, de nincsenek túl rajta teljesen. Nem stabil a személyiségük, és esetleg ismét visszaeshetnek az adott szituációba, amit állítólagosan a múltban hagytak maguk mögött.


Onnan tudod, hogy már a múltban hagyta az adott dolgot, hogy már nem hozza fel, nem beszél róla, ergó nem rágódik rajta, hanem elfogadta magában is, hogy az már csak a múlt.


Nekem volt ilyen exem, aki hasonlóan őszintén beszélt a múltbeli problémáiról...azért mert nem volt túl rajtuk.

Visszatérve haverom feleségéhez, tőle egyszer sem hallottam, hogy régebben prosti volt, és hogy élte meg ha egy nap akár 10-20 ember használta ki a testét. Pedig sokszor témába eshetett volna a dolog, és beszélhetett volna róla mégsem tette. Ő már túl van ezen, a jelenben él, oda koncentrál.

2020. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért zavar az hogy elmondja a múltját?

Mert ha téged zavarba hoz valami módon az hogy elmondja akkor szerintem meg kéne beszélnetek és egy mindkettőtöknek megfelelő megoldást keresni.


Ha unod hallgatni akkor elfoglalhatod magad mással.


Egyébként lehet jobban érzi magát vagy könnyebben maga mögött tudja ha elmeséli másoknak.

Ha kicsit többet tudnánk akkor lehet könnyebb lenne meg mondani.

2020. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ja zavarba hoz. Probáltam vele beszélni hogy szerintem ez nem kell tudni másoknak. Amire leginkább pofákat vág. Egyelöre a 3válaszát probálom interpretalni a kapcsolatunkba.azaz hogy miért ilyen kiba-zott fontos elmondani. Talán nem tudta valóban maga mögött hagyni?
2020. dec. 30. 00:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még nem hagyta maga mögött teljesen.

Azonban más is lehet még.


Próbáld meg kérdezni tőle szerintem hogy miért olyan fontos felvállalnia ezt.

Mert lényegében így a felvállalás annyira fontos hogy az már nem probléma hogy közben neked gondot okoz.


Meg próbálhatok még talán valami kompromisszumra jutni. Hogy nem mond el mindent talán hogy ne hozzon téged annyira zavarba. Vagy hogy ne mindenkinek azért. Adott embereknek ne. (ha még van olyan aki nem tudja)


Nem tudom mennyire probléma de tudnál nagy vonalakban írni arról hogy miket szokott elmondani?

Amennyiben ez nem gond. De ha nem szeretnél azt is teljesen meg értem.

2020. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Neki nem volt minden rendben testileg,és ezt elég lassan tették rendbe. Igen csak látványosan. Ennek meséli el minden aspektusát.

Amitől egyrészt aberráltnak nézhetnek másrészt pedig felszinesnek.

2020. dec. 30. 01:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom
2020. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert neki ekörül forog az élete, ez az ami meghatározza, így meséli is mindenkinek.


Minden embernek megvan ez, van akinek a sportsikerei (néha 20 év távlatból), másnak a gyerekkora, a tanulmányai, a karrierje... Ki mit tart fontosnak abból amit elért. A párodnak meg ez "jutott"...

2020. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki a feldolgozáshoz a kibeszélése is hozzátartozik.
2020. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!