Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a bunkó vagy szerintetek is nem volt szép dolog a barátomnak hazudni a karácsonyi ajándékomról?

Figyelt kérdés

Párom erős utalásokat tett, hogy megkapom tőle az iPhone 12 mini-t rózsaszínben, amikor az megjelent. De azt is mondta, hogy mivel a munkámhoz szükségem van laptopra, ezért még eldönti hogy a telót kapom-e meg, vagy egy MacBook Pro-t. Nagyon boldog voltam hogy ilyen önzetlen a párom és ennyit áldoz rám.


Ma megajándékoztuk egymást, kapott tőlem egy parfümöt, 3 pár zoknit és a kedvenc csokiját:) Amikor bontottam az ajándékom meghökkenve és csalódottan láttam, hogy semmi Apple termék, semmi amit beígért. Kaptam egy kb. 10 ezres parfümöt én is amit nem is szeretek, meg egy nagy plüssmacit, aminek így 23 éves nőként nem hiszem hogy oly sok hasznát fogom venni...



Szerintetek is bunkóság volt előre beígérni aztán mintha mi se történt volna totál mást venni? :(



#iPhone #MacBook Pro #drága ajándék #túl olcsó ajándék
2020. dec. 24. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem azzal van a gond, hogy nem akar ennyit költeni az ajándékodra, az teljesen oké, de akkor minek ígéri meg, hogy olyat fog adni? Így nem csoda, hogy csalódás. Főleg mivel nem is olyat kaptál helyette, aminek örülnél.
2020. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Karácsonyi kamu kérdés.
2020. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Tök mindegy mire utalgatott, ha nem mondta ki soha, hogy meg is fogja ezeket venni neked, akkor tök feleslegesen élted bele magad. Kettőtök közül a te ajándékod így is sokkal szarabb, főleg annak a tudatában, hogy milyen drágát vártál és még így is csak ilyen klisés szart kapott.. :D Összeilletek.
2020. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Te vagy a bunkó. Eleve bunkóság nagy értékű ajándékot elvárni. Normális embereknél nem erről szól a szeretet ünnepe. Azt nem tudjuk, a valóságban mennyire hitegetett(lehet, hogy csak túlzol), de ha így van, ahogy az egyik válaszoló írta, összeilletek.
2020. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

A hamis ígéret is gáz, de egy érzéketlen, pénzéhes rüfkének lenni még inkább az.

Amúgy javaslom, legközelebb valami apuci pénzén felkúszott újgazdag Apple-fanatikust válassz párodnak, mert szemmel láthatóan te semmi másra nem nedvesedsz.

2020. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy meg az a vérciki, hogy te kifogásolod, hogy mit kaptál tőle, erre te jóval kevesebbet, és jóval kevésbé szívhez szólót adtál neki. Ha már így felhánytorgatjuk, hogy ki mit adott.
2020. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés maximum annyiban nem kamu, hogy az elmúlt bő 2 hónapban alig-alig lehetett apple terméket kapni a piacon. Normális Macbook és Ipad szinte alig-alig (elvétve vagy egyáltalán nem) volt kapható. Telefonnal nem tudom, mi a helyzet, de lehet csak azért nem vett, mert nem kapott. Tudom, mivel egy csomó nagyobb értékű apple terméket rendeltem. (Persze nem magamnak.)


Persze az inkább lehet, hogy a kérdés kitaláció.

2020. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

iPhone 12 mini nincs rózsaszínben.

Onnan tudom, hogy megdolgoztam érte, telt rá, ezért megvettem magamnak, szóval jól megnéztem a színeket. ;)

Ha nem trollkérdés, akkor ostoba liba vagy.

2020. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Arra lennék kíváncsi te mit adtál neki

Hogy ha már ekkora igényeid vannak???

2020. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért te ráköltötted a telefon árát az ajándékára? Ugyanazt kapta tőled ő is. Akkor most miért is hisztizel? Majd megv eszed magadnak a telefont ha lesz rá pénzed.
2020. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!