Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne mondanom a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom a barátomnak, hogy van egy fiúbarátom, akit a legjobb barátomnak tartok, de régebben volt köztünk egy-két dolog?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel ugyan most 5 hete nem beszéltünk, mégis őt tartom/tartottam a legjobb barátomnak, mert ő tudott rólam a legtöbb mindent, mindig kölcsönösen megbeszéltük egymás bajait, és ha ő nem lenne, már én se lennék, ő rángatott fel a földről, amikor a legmélyebben voltam. Szóval tényleg szeretem, és sajnálom, hogy mostanában nem beszéltünk, hiányzik a barátsága, szeretném felkeresni. Viszont párszor lefeküdtünk. Nem sokszor, és nem minden alkalommal, amikor találkoztunk, semmit nem érzek iránta, és ő se irántam, régen is úgy voltam vele, hogy egy pillanat alatt eldobnék minden "extrát", csak maradjunk barátok.


A barátommal 3 hete vagyunk együtt, friss kapcsolat, viszont őt is ismerem régebb óta, vele barátok voltunk, mielőtt összejöttünk. Egy közös ismerősünk szerint el kéne mondanom neki. Én nem tudom, hogy vagyok ezzel. Valahol lehet, hogy igaza van, és tényleg megérdemelné, ha tudná, valahol meg úgy vagyok vele, hogy az a múlt, és úgyse fog soha többet előfordulni. A fiúbarátom létezéséről tud, meg arról is, hogy barátok vagyunk, csak azt nem tudja, hogy régebben extrákkal.



2020. dec. 1. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod: őszinteség.
2020. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Újabb ne mondd el.
2020. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis ki fog derülni. A kérdés, csak az idő és a módja.
2020. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Férfiként pont ugyanebben a szituban voltam a mostani csajommal.


Alig pár hete voltunk együtt, elmentünk a csajom haverjaival lazulni, volt ott egy pali, egyből levágtam róla, hogy a csajom oda meg vissza van érte, fickó is ott ölelgette.

Rákérdeztem a csajomnál, mi volt ez, jött a terelés, hogy ő csak egy nagyon jó barát. És volt valami köztetek? Erre képes volt ilyen dumát levágni, hogy "egyszer "véletlenül" lefeküdtünk részegen" :DDDD


Persze nyilván egy szavát sem hittem el, ki is derült amúgy később, hogy sokszor lefeküdtek, és a bár a csajom körömszakadtáig tagadja, de nem vagyok hülye, láttam, hogy nagyon bejött/bejön neki a tag, szerintem anno fülig szerelmes lehetett bele, csak a csávó nem akart tőle többet, max. ürítésre használta.

Ezt bizonyítja az is, hogy érdekes módon pár hónap után fel is szívódott, abbamaradtak a csetelések, meg a kölcsönös udvarlós lájkolgatások meg kommentelgetések.


Persze nem zárom ki azt se, hogy a csajom valami másik fészbuk fiókkal most is ugyanezt csinálja.


És a lényeg éppen ez:

hogy azóta egyetlen szavát se veszem készpénznek a csajomnak, sikerült a sunyiskodással már a legelején elvágnia magát, azt se tartom kizártnak, hogy a fickó még kúrogatta, amikor már velem volt együtt.

És természetesen nem alapozok semmit a kapcsolatunkra, pusztán átmeneti állapotnak tekintem, ami bármikor véget érhet, és minden eshetőségre van egy B tervem, és nyilvánvalóan semmiféle lelkiismeret-furdalásom sincs, ha hazudok neki valamiben.


Szóval mondanám, hogy legyél vele teljesen őszinte, de a nők genetikailag képtelenek erre, mindig mellébeszélnek és szépítgetnek mindent.


Azt meg ne higyjétek, hogy a csávótok síkhülye, és nem lát át rajtatok, mint a szitán :D

Ez a hülyének nézés talán még bosszantóbb, mint maga a hazudozás.

2020. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A dugopajtim nem a legjobb barátom így nem tudom a választ
2020. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!