Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik milyen hangulatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik milyen hangulatban várjátok a szentestét?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jóban
2020. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszban, szomorúban.
2020. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nyugodt vagyok, kiélvezem a műsort, egész jók az itteni kérdések is ma.
2020. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Frusztrált, keserű hangulatban. Mondjuk nem is várom...
2020. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően jóban.
2020. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Egész jó a kedvem. :)

Attól, mert épp nincs barátnőm, még nem kell romba dőlni, főleg, hogy ilyen szempontból ez a nap nem másabb, mint a többi.

Emellett az egészségem rohamosan javulni kezdett. Másfél hónap alatt fogytam 6 kilót, és úgy néz ki, a heti fél-1 kiló továbbra is menni fog. Ettől már most sokkal mozgékonyabb vagyok, nem fájnak a térdeim, és ma elmentem egyet futni meg túrázni, ami kifejezetten jól esett.

Az 1 hónappal ezelőtti lábsérülésem is elkezdett gyógyulni, azok után, hogy 3 hétig csak munka miatt keltem fel, amúgy egész nap pihennem kellett, meg utána egy hét karantén miatt (ameddig meg nem jött a negatív COVID-teszteredmény) 100%-ban csak itthon lehettem, az, hogy nem fáj semmim, és még túráztam is egy jót, kifejezetten feldob.

Ja, igen, nincs most épp barátnőm, és akivel eddig úgymond alakult, az miután fél éve b***ik reagálni minden kommunikációs csatornán, a héten határoztam el, hogy vele vége. Szomorúnak kéne lennem? Nem hiszem. Majd lesz valakim. Ráadásul úgy, hogy van remény a teljes egészségügyi felépülésre, és talán még a cukorbetegséget is elkerülöm, a társkeresésben is gyanítom, hogy több sikerem lesz.

Ja, és egyébként senki nem mond engem optimistának. Én magam is inkább realistaként jellemzem magam. De az életben van jópár dolog, aminek lehet örülni.

2020. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
tömöm magamba bejglit :D
2020. dec. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ma dolgozok.

Holnap kibontok egy jó erős piát, vettem egy jóféle szivart is, azt elnyomom mindkettőt.

2020. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem szeretem a karacsonyt, nyilván jobb lenne egy barátnő, de alapvetően nem lesz rosszabb mint barmelyik masik
2020. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

jóban! majd jövőre ilyenkor már lesz párom.


40f

2020. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!