Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra a kérdésre szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra a kérdésre szeretnék választ csajok, hogy ti, hol örülnétek egy "leszólításnak", illetve milyen körülmények között, és milyen hangulatban, csak ha jó kedvetek van? 22/F

Figyelt kérdés

Mondjuk odamegy hozzátok egy srác és jó megjelenéssel,jó fellépéssel mosolyogva..

És ha már itt tartunk,hogy képzelitek el mindezt ideális esetben?


2011. febr. 22. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kockázatos. Általában nem tetszik egy lánynak elsőre, de ha tényleg olyan a megjelenése a leszólítónak, és olyan a kedve a kiszemeltnek, akkor jól sülhet ki. de vigyázz:)
2011. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vigyázok :D,de veszíteni nincs mit. Az élet nem egy

"élet halál harc" mindig a jelen a fontos..

2011. febr. 22. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni, mert tényleg nincs vesztenivaló. Legrosszabb esetben jó téma lesz később a haverokkal a sörök társaságában.
2011. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én így jöttem össze a barátommal!:-)))

Nekem tetszik, mert van egy olyan üzenete,h magabiztos a srác, és ha már odajött ismeretlenül,akkor biztos nagy hatást gyakoroltam rá.;-)

Ha lazán, viccesen csinálod, és alapból szimpi vagy a lánynak, akkor nyert ügy!

Hajrá!;-)

2011. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így látom de jó ezt mástól is visszahallani:)
2011. febr. 22. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én először összecsinálnám magam a félelemtől,hogy nehogy valami hibát,vagy visszataszító dolgot vegyen észre rajtam,mert rossz lenne látnom,ahogy egyik percről a másikra kiábrándul.De ha nem szalad el,ahogy meglátja,hogy milyen zavarban vagyok és hogy össze vissza remegek,amit persze mindig próbálok egy esetlen mosollyal takargatni,ami csak még gázabbá teszi az egészet,ha megpróbálna utána megismerni,akkor örülnék és nem menekülnék el:)Remélem,valakinek a kórósan félénk csajok is bejönnek:)
2012. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy üdv a klubban,ha te is ebben a cipőben jársz,ha meg nem,akkor sok sikert:)Előző voltam.
2012. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!