Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem jól a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem jól a párom közelében magam?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy idegesít, ha megölel, ha hozzám szól, vagy ha megcsókol..

Egyszerűen vele kapcsolatban minden idegesít...


2020. dec. 24. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy már nem kedveled a személyiségét.
2020. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Mióta van ez?

És miért vagy vele együtt még?

2020. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Felszállt a rózsaszín köd?

Vannak problémák a kapcsolatban?

2020. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2: egy ideje így van. Azért vagyok együtt vele, mert szüksége van most valakire, az apukája nemrég halt meg..pedig már véget vetettem volna ennek.


#3: valószínű, s az is, nem sok sokáig tartott ez a rózsaszín köd. Most itt vagyok a családjánál, az ország másik végén és karácsony van, haza se tudok menni..

Nincsenek problémák a kapcsolatban, mert tényleg nem, csak egyszerűen idegesít minden lépése, közeledése.

2020. dec. 24. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a kezdeti varázslat, már látod őt a maga valójában és nem szereted.
2020. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Első kapcsolatod?

Fiatalka lehetsz még.

2020. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem első kapcsolatom:)

19 éves vagyok.

2020. dec. 24. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Viszont tényleg fiatal vagy még. Hát van ilyen. Aranyos, hogy nézed a másik érdekeit, te ez így hazugság, becsapod őt is és magadat is... semmi értelme. Vonatok ís buszok is járnak. Cuccolj össze, köszönd meg, hogy fogadtak, és menj haza!
2020. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem vonzódsz hozzá. Volt egy ilyen párom, első 2-3 hónapban jó volt, volt egy fellángolásom és hirtelen minden idegesített, kijöttek azok a személyiségjegyek, amiktől falra másztam és az illatát se bírtam elviselni.
2020. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 na ugyanez van most velem is. Minden stimmel
2020. dec. 25. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!