Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év után azért akar szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után azért akar szakítani mert az elmúlt két hétben veszekedtünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 és fél éve vagyunk együtt a barátommal. Tavasz óta együtt is lakunk. Minden rendben volt, boldogok voltunk. Legalábbis azt hittem. Az elmúlt két hét azonban elég stresszes volt, főként nekem, ezer felé kellett volna figyelnem, és sajnos ezt a páromon töltöttem ki. Persze neki se volt egy jó időszak, és ő is rajtam töltötte ki fusztráltságát. De tény, hogy én rajta jobban, ezt elismerem. Csúnyán összekaptunk és ő közölte velem, hogy nem tudja mi legyen, lassan elég komolyra fordul a kapcsolatunk és nem tudja velem akar-e élni. Kérdeztem, hogy ez az elmúlt két hét miatt bukott ki, és elvileg igen. De szerintem sokkal korábban érlelődhetett ez benne, de ő ezt tagadja. Szerintem két hét alatt nem dobsz el 3 évet. Azt mondta szeret, de gondolnia kell arra, hogy szeret-e annyira, hogy velem is akarjon lenni, és elnézze a hibáimat.

Teljesen összetörtem, én szeretem őt, de ez az egész, összetört. Én nem dobnám csak így el a kapcsolatunkat, csak azért mert mélypont volt azt elmúlt két hét. Igen idegesebb voltam én is, és sajnos rajta töltöttem ki, amit bánok, de volt hogy rajtam csattant az ő idegessége is.

Nem tudom mi tévő legyek. Kért három napot, addig a szüleinél lesz, és átgondolja. Én meg addig szét fogom idegeskedni magam, hogy mi lesz. Szakítsak most vagy várjam meg a végét? Azt mondta nem akar forró fejjel dönteni és szeretné hideg fejjel átgondolni az egészet, mert ha most döntene vége lenne.


Ő 28F, én 26N



2020. dec. 25. 09:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De ha két hét alatt ez az egész átfordult benne, akkor vagy soha nem szeretett eléggé, vagy hirtelen felindulásból mondta. Egyik sem jó, hisz minek volt akkor velem, ha pedig hirtelen felindulásból mondta, az elég rossz, hisz hirtelen felindulásból nem szakítunk a másikkal. Persze még nem szakított, át akarja gondolni, de számomra elég egyértelmű, ha ez így felmerült benne, akkor ennek vége lesz.
2020. dec. 25. 11:27
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Néha hirtelen ébredünk rá arra, hogy egész eddig irreális álmokat kergettünk. Ez a pillanat nála most jött el.
2020. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

#11: Csak áltatod magad, hogy nem gondolja komolyan.

Nem egyszeri eset volt a vita, hanem két hét folyamatosan. Most volt ilyen először, hogy nyomás alatt voltatok, és nem tudtatok hazamenni, hogy lehiggadjatok. Most derült ki, hogy ha bármikor sok lesz a feszkó, te ezt rajta fogod levezetni.

De mondd csak, babám, neked az elmúlt hetekben tényleg nem fordult meg a kis fejedben, hogy ha hetekig bunkó vagy, akkor az neki xarul esik, és lesz is következménye? Amíg el nem költözött, benned fel se merült, hogy ez nem okés? Igazából ez a szakítás oka.

Pár hónappal összeköltözés után kimutattad a fogad fehérjét. Te valójában ilyen vagy. Ő meg rájött, hogy nem egy házisárkánnnyal akar élni. Ennyi.

2020. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ez kezd szánalmas lenni.

Csak, hogy összeszedjem. Most az elmúlt 2 hétben sok volt a vita amit főképp miattam volt, de a másik is feszült volt. Én sajnálom és folytatni akarom. Végül is lehet sose szeretett, ha neki 2 hét elég ahhoz, hogy a szakításon gondolkodjon. Hirtelen felindulásból nem lehet szakítani, vagy ha igen akkor ott nincs szerelem.


Te most ezeket komolyan gondolod? Elkezded olyan irányba terelni a témát, hogy igazából a 2 hét vita is miatta volt és ő LEGALÁBB annyira hibás mint te? Nem lehet, hogy csak neked volt bajod? Nem lehet, hogy azért veszekedett ő is, mert 2 hét alatt 2x tele lett a t.ke, hogy neked semmi nem jó és csak megvédte magát?

Hirtelen felindulásból nem vitázunk 2 hétig. Ha bajod van azt megoldod, nem a másikra vetíted ki, vagy ha te így csinálod elég sz.r kapcsolat ez, ami miatt érthető miért gondolkodik a szakításon. Az itt megjelenő kezdetleges manipuláció pedig csak hab a tortán.

Magadat állítod be áldozatnak, miközben TE vagy az aki miatt ezek az események bekövetkeztek. Nem ő veszekedett konstans 2 hétig, hanem te. Ha nem bírod magad kontrollálni, nem a másik a hibás. Ha nem bírod a nyomást, akkor vagy ne legyen kapcsolatod, vagy ne csinálj olyat ahol nyomás ér... Ahelyett pedig, hogy másban keresnéd a hibákat és másra tolnád a felelősséget, amíg ő távol van, jó lenne magadba szállni, hogy mi is juttatott ide, nem pedig még magadat áldozatnak beállítani, hogy ezek igazából rajtad kívül álló események okozatai.

2020. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem akar áldozatnak beállítani magam, írtam is, hogy egy kapcsolat két emberen múlik tudom, hogy elrontottam. Lehet, hogy örökre, és ezt soha nem fogom megbocsátani magamnak.
2020. dec. 25. 11:59
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két hét alatt is lehet hatalmasat rombolni a másik kötődésében, a rólad alkotott képén, a kapcsolatotokba vetett hitén. Nem voltunk ott, nem hallottuk miket mondtál neki, vagy ő miket mondott, hogy mit hoztatok elő egymásból, ami őt megingatta.

Az, ahogy viselkedtél, még úgy is meglengethetett egy vörös zászlót a szeme előtt, hogy korábban tényleg veled tervezett.

Én nem ezen merengnék a helyedben és nem dagonyáznék az önsajnálatban sem. Inkább próbálnék rájönni, min tudok változtatni, mire és miért reagáltam úgy, ahogy és ezt legközelebb hogyan lehet elkerüli.

Nem sajnálkozni kell, hanem tanulni belőle.

2020. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

Ez a kapcsolat két emberen múlik elég xar duma.

Ketten kell, hogy működtessék, mindkettőnek kell dolgozni a rajta. Ez igaz. De elég, ha egyikük nem tekeri a pedált, és elborul a bicikli.

2020. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük a dolgokat, beismertük mindketten, hogy hibáztunk, és azt is, hogy én jobban. Mondta, hogy szeret, és nagyon sajnálja, hogy ennyire összevesztünk, én is sajnálom, számomra ez hatalmas pofon volt, és sokkal jobban fogok figyelni és sokkal többet fogok tenni érte és a kapcsolatunkért.

Köszönöm a válaszokat, nem szakítottunk. :) Nagyon szeretem.

2020. dec. 28. 16:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!