Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy férfi ismerkedési, randizós fázisban hónapokban számolva, nem érzi a szerelmet, de vágyat igen és később, mikor már nem találkozgatnak, megszűnik a "kapcsolat" közöttük, csak akkor döbben, jön rá, hogy még is szerelmes volt belé?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de nem valószínű. Ez inkább a kötődés megszakadásának az érzete lesz. Ami fáj akkor is, ha nem volt szerelmes.
2020. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És mi van akkor ha mégis csak szerelmes volt, csak még maga előtt is tagadta valamilyen oknál fogva és csak később vallotta be magának is?


Vagy ezt inkább zárjuk ki, mint lehetőséget?

2020. dec. 25. 22:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tagadni csak azt tagad, amiről van tudomása. Szerintem zárjuk ki ezt a holywoodi bullshit dumát.
2020. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#2 eleve kérdés mit értünk szerelmen. Egy csomó ember nem ugyanazt. Ha arra gondolunk, ami egy baromi erős érzés, amitől nem tud az ember aludni, mert így teljesen kész van. Akkor azt nem valószínű, hogy nem érzi végig a kapcsolat alatt és csak akkor amikor vége. Eleve ez egy ritka dolog az emberek életében.


Ha valami másfajta enyhébb jó érzést, szerintem az sem olyan, amit el lehet tagadni. Akkor már inkább az lehetne, hogy lassabb alakul ki benne és pont a végére nem tudom.


Én arra fogadnék, hogy ha újra összejönnének, akkor megint az lenne, hogy nem szerelmes. De lehet adni neki egy esélyt és akkor kiderül. Nem kell kizárni semmit egészen. Mert szerintem a szerelemben nincs szabály, mindegy is mi van másoknál. Lehet ez épp a kivétel.

2020. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nő és most reménykedsz?
2020. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ne reménykedj. Nem volt beléd szerelmes a csávó. Ők sokkal egyszerűbben működnek, mint mi.
2020. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy arra döbbent rá, hogy mégiscsak szerelmes, inkább realizálta, hogy mit (kit) veszített.
2020. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem reménykedem semmiben sem már.


Én is azt gondolom, hogy realizálta kit veszített.

2020. dec. 26. 00:31
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Miért miből gondolod, hogy realizálta kit veszített? Annyira akarta volna akkor tett volna az ügy érdekében!
2020. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
#9 Sok férfi csak a kapcsolat megszűnése után jön rá arra, hogy "kincs" volt a kezében, amit akkor nem látott és nem értékelt (kellőképpen).
2020. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!