Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy férfi ismerkedési, randizós fázisban hónapokban számolva, nem érzi a szerelmet, de vágyat igen és később, mikor már nem találkozgatnak, megszűnik a "kapcsolat" közöttük, csak akkor döbben, jön rá, hogy még is szerelmes volt belé?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Filmekben maximum. Van élő példa rá?
2020. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez csak egy feltételezés. Miből gondolod, vannak jelek, hogy megbánta? Vagy csak magadat nyugtatod vele, jól esik azt érezni, hogy bánkódik miattunk aki anno" eldobott". Kis ego simi.
2020. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Vannak erre mutató jelek.


Keres, bevallotta mit érez/ mit érzett.


Most nem tudom, hogyan tovább. -?

2020. dec. 26. 12:24
 14/17 A kérdező kommentje:
Bár régen történt, még is felkavart a az egész. Talán le kéne ülnünk megbeszélni, mert lenne miről, vagy nem tudom ilyenkor mi lenne a megfelelő helyes döntés.
2020. dec. 26. 12:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar, teszi a szépet.
2020. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Bocsi, de nagyon naiv vagy. Akkor nem kellettel, most meg mar nincs masik jelentkezo, te meg ezutan is mennel vissza. Jo, hogy nem hagyja ki. Szerelem? Kerlek...
2020. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15-el egyetértek. Én elmúltam negyven, már semmit sem hiszek el csak röhögök az ilyen sületlenségeken. Viszket a farka, erre bevallotta, hogy úgy érzi szerelmes volt... Hja :D Végül is ügyes, mert tudja, melyik gombot kell egy nőn megnyomni. Vagyis az érzelmeire hatni. Vigyázz nehogy megint pofára ejtsen ez a jóember.
2020. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!