Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap kimentem futni és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kimentem futni és a lányos focicsapat edzést tartott. Ő meg féltékeny lett. Hívjam én vagy majd lenyugszik?

Figyelt kérdés
A csapatból elég kevesen voltak az edzésen és megkértek, hogy álljak be.Az egyik bnőm is ott volt és ő csapat tag is. A lányoknak eljöttek a párjaik is megnézni őket és mivel kevesen voltak a fiukat is megkérték hgoy álljanak be. Mondtam a páromnak,hogy mi volt ő meg féltékeny lett, hogy miért kell nekem fiukkal focizni??!! A párom kamionsofőrként dolgozik és hétköznap nemigen van itthon. Szóval telefonon összevesztünk. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy én is elég féltékeny típus vagyok és lehet, hogy fordított helyzetben én is kiakadtam volna. Most hogyan tovább? Hívjam én vagy várjam meg míg lenyugszik és felhív? 21L
2010. aug. 13. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
"Az egyik bnőm is ott volt" akk ne csodálkozz h féltékeny lett a másik
2010. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
főleg ha a nőket is szereted
2010. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok!!!! És a párom férfi!
2010. aug. 13. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel és beszéld meg eléggé idegeskedhet igy is, tachográf, cím megtalálása, meg egész úton valószínüleg ez járhat a fejébe. ;)
2010. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szellemi fogyatékos vagy. Hogy lehet így leírni egy történetet? Se füle, se farka. Látom, érettségi luxus... :S
2010. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy kamionsofőrtől?
2010. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A faxom kivan ezzel az oldallal! Próbáltam röviden leírni a történetet szerintem a lényeg érthető is! Mit kell fikázni? Azt sem tudod ki vagyok meg milyen vagyok. Te meg itt osztasz. A válaszadás a lényeg. Ha nem érted a kérdést, ne válaszolj!
2010. aug. 13. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem is tök zagyván van idehányva ez a sztori
2010. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy érthetetlen kérdésre hogy lehetne válaszolni? Próbáld meg érthetően megfogalmazni.
2010. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!