Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik focicsapat...

Szerintetek melyik focicsapat nyeri a bajnokok ligáját?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
FC barcelona
2011. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanaz lesz szerintem mint tavaly...A Real meg a Barca fogják eldönteni egymás között, amelyik továbbjut a másik ellen, az nyer (lehet h csak a döntőben találkoznak, akkor is ketten döntik el.)


Odaérhet még a MU meg talán a City, de szerintem a spanyoloknak egyik sem ellenfél. Chelsea nem lesz sehol, olasz csapatok szokás szerint nem lesznek sehol, Bayern meg max a legjobb 4 közé kerül be.

2011. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ✮ʝօк&# ***** válasza:
92%
Szerintem is címvédés lesz, habár nemtudom, ezt mondtam 2009-10-es szezonban is szóval...Nyilvám a Barcának van messze a legnagyobb esélye de ettől még másnak is lehetnek jó napjai ill. szerencséje..
2011. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is a Barca és a Real között fog eldőlni.
2011. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szívem azt mondatja, hogy a Valencia. De maradok a realitás talaján, és a győztes a Barcelona, Real Madrid, MU trióból kerül ki ismét...
2011. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

MU, Barca a legesélyesebb


utána Real, Milan, City még akiknek lehet esélye.

2011. szept. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a Real ,de csak Mourinho miatt.Egyébként a Barcelonával ellentétben egy összevásárolt csapat.Messi és Ronaldo között mondjuk annyi a különbség mint a Real és a Barca között(Messi és a Barca javára),csak ebben az évben egy edző fogja megnyerni a BL-t és az szerintem Mourinho lesz,de bármi lehet.Ott van még a Manchester United,ami szintén ott lehet a végelszámolásnál,de úgy mint tavaly meg 3 éve ki fog kapni,ha eljut a döntőbe.A City jobb sokkal mint az elmúlt években,de a United szintjére még fejlődni kell és hát attól,hogy a bajnokságban pazarul kezdtek a BL-ben nem jelenti azt,hogy szinte már ott vannak a döntőben,de bármi megtörténhet.A Chelsea visszaesett egy kicsit,de a negyeddöntőig szerintem simán elmegy.Az Arsenal idén béna ( pl.:8-2 MU-Arsenal) és ha a 8 közé eljut már sikernek lehet nevezni.Az olasz csapatok nem hiszem,hogy jók lesznek,de a döntőbe nem hiszem,hogy eljutnak.A német csapatoktól (kivéve a B.München) az már szép lenne,hogyha bejutnának az egyense kieséses szakaszba.A BM-től meg én egy negyeddöntőt várok,de csak az új és fiatal kapusuk miatt.Egyéb csapatok.A Porto talán sokáig jut,de 1 francia csapat is talán eljuthatna a 8 közé.Meg még az Ajax talán.De így összességében szerintem Real-Barca döntő lesz
2011. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
44%
Real Madrid !!!
2011. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
FC Barcelona idén képes lesz a címvédésre! :)) Remélem :))
2011. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bobi983 válasza:

Barca!

Ellenfelek:Real,man.u,man.city(bár kevés esélye van),inter, bayern,chelsea.

2011. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!