Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszter esti buliba szerintetek össze lehet jönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nálam buli lesz. Nem érdekel a Covid.


Nálam lesz:

Egy haverom és a kiszemeltje.

A kiszemeltjének a barátnője. (Aki szingli)

Két munkatársam és a barátnőik.

Az egyik barátnő nővére. (Aki szingli)

Az első haver munkatársa aki lány és foglalt.

Az előző lány barátnője. (Aki szingli.)

Még egy haver és a barátnője.


+ Én.


Szóval van pár potenciális szingli lány és nincs versenytárs.


2020. dec. 30. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Kétlem, szerintem el lesz foglalva az ismerőseivel és alapvetően, egyáltalán szimpatikus vagy neki? Az édeskevés, hogy mindketten ott vagytok.
2020. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Majd meglátod. Beszélgess legyel kedves, ha jól kijöttök es úgy tűnik szimpi vagy valakinek, van rá esely.
2020. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod kolléganőjének volt munkatársának a nővérénél legjobbak az esélyeid.
2020. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
még az elején mérd fel, melyik a legszimpatikusabb, aztán lehet próbálkozni, de semmiképp se legyél túl nyomulós. És mindenki ott alszik vagy hogy oldjátok meg?
2020. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Party Reggelig!!!! :D
2020. dec. 30. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
10 személy feletti buli? Szólok a jardnak!
2020. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem, ha csak azért hívtad meg őket, hogy hátha összejön vmi puni, felejtsd el, vagy legalábbis feltűnően ne kezdj hajtani senkirw... marha ciki az, ha azt beszélik ki a hátad mögött a konyhában, hogy "nálad is bepróbálkozott ez a f...?".


Esély meg... fifty-fifty, meg sok mindentől függ.

- nincs-e a csajok között leszbikus

- hogy nézel ki te, hogy néznek ki ők

- mennyi pia lesz, és ki hogy viselkedik egy ilyen buliban, mennyire piál be (van, aki keveset iszik, aztán feszeng, amiért mindenki más jobban lealjasult... de olyan is van, aki annyira beb..., hogy magáról sem tud... azzal nem nagyon tudsz összejönni, ha meg igen, azt a BTK szexuális erőszak címen emlegetni bűncselekményként, szóval óvatosan)

- akarnak-e éppen vkivel összejönni

- nem épp vmelyik másik férfivendéged tetszik nekik meg... a hetero nő általában nem olyan "állatfaj", hogyha a Zolival nem lehet, akkor azonnal rácuppanok a következő hímre, mert "kukinak kuki"

- van-e kémia, tudtok-e beszélgetni, mennyire vagytok egy hullámhosszon

- kérdés, hogy a foglalt férfivendégeid erkölcsösek-e... azért hallani sztorikat, hogy kicsit felöntött Józsika a garatra, és nem a barátnőjével ment szobára

2020. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Tavaly Én is megpróbáltam az egyik osztálytársammal összejönni. Hivogattam táncolni, próbáltam beszélgetni vele. Semmit nem reagált. Azóta sincs barátnőm.

18/F

2020. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ne kezdeményezz. a szingli csajoknak is az jár ám a fejében mint neked és ők jóval többen vannak. Be fognak próbálkozni, ha kellesz nekik. Ha nem, akkor felejtsd el. Amúgy meg ha elkezdezs beszélgetni egy lánnyal, akkor a többi szingli automatikusan úgy érzékeli, hogy na ezt lestoppolták. A nyerő taktika ha mindegyikkel távolságtartó vagy és kicsit bezsélgetsz, de aztán másnak írsz a csajoknak akik tetszenek, akár mindnek is. szia, hogy vagy , szép voltál a buliban iylesmi. Aztán amelyikkel alakul valami chatelés, az lesz a befutó. Ha most rányomulsz egy csajra, azzal mindent elrontasz..
2020. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi nő között simán. Csak tényleg ne eszetlenül hajts rá mindegyikre lyuk-lyuk alapon, hanem mérd fel, hogy melyiküknél van esélyed, és vele foglalkozz.
2020. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!