Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöhetnék össze a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze a lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és most szilveszterkor szeretnék összejönni vele mert eljönnek hozzánk. Hogyan tudnám megszerezni? Az is jó lenne ha ő kezdeményezne. Mit tegyek, hogy jó színben tűnjek fel? 14/F

2014. dec. 26. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Dicsekedj neki a péniszed nagyságával és a pénztárcád vastagságával!
2014. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.
2014. dec. 26. 20:08
 3/8 anonim válasza:
ő tudja hogy átmegy hozzzátok? szerinted te is tetszel neki? kicsit több infot
2014. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Beszéljetek róla:) az elso valaszolo valaszat semmikepp.😂 az kellemetlen.
2014. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy ő is jőnni fog. Szerintem egy picit tetszem neki mert már máskor is volt nálunk akkor is olyan közel ült mellém meg sokat nevettünk.:)
2014. dec. 28. 21:23
 6/8 A kérdező kommentje:
És hogyan beszélhetnénk róla? Hogyan kezdjek bele?
2014. dec. 28. 22:37
 7/8 anonim válasza:

(Magambol indulok ki, 16/L)

Szerintem mindenkepp kezdemenyezz, viccelodjetek, azt minden lany szereti. Esetleg igyatok egyutt valamit, probalj meg mindig a kozeleben lenni a tarsasagon belul es beszelj vele. Csak lehetoleg ne magadrol beszelj sokat, hanem inkabb kerdezgess tole, bokolj :) rendben lesz!

2014. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.:) úgyis csak ketten fogunk beszélgetni mert nem lesz több velünk egykorú és sokan sem leszünk. Köszönöm a választ!:)
2014. dec. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!