Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok merges? A baratommal nem talalkoztunk mar 1 hete és ahelyett hogy velem talalkozott volna, o elment playstationozni a haverjaival

Figyelt kérdés
Eddig mondta hogy nincs kocsija, oke, teljesen elfogadtam hogy emiatt nem talalkozunk. De ma volt szabad kocsija es ahelyett hogy atjött volna hozzam, kb 60 km re vagyok, elment a haverjaival play stationozni...Most teljesen ki vagyok bukva. Vagy nem jogos?
2020. dec. 31. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Ez sok mindentől függ. Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, stb.

De ne legyél naív: ha egy fiú indokokat keres, hogy ne menjen hozzád (feltehetőleg szexelni), attól mit vársz? Tedd lapátra, majd jön a jobb.

2020. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Párom emiatt hagyta ott az exét..milyen jól tette, most mellettem boldog :)
2020. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
23 evesek vagyunk és 3 honapja vagyunk egyutt
2020. dec. 31. 19:34
 4/22 noone91 ***** válasza:
82%

Nézd, azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy mi a jobb ? Erőből magad mellé citálni, és valószínűleg összevesztek, de ott van, vagy elengedni a dolgokat, hagy fussanak maguktól.


Van egy olyan hipotézisem, hogy a tavaszt már nem együtt töltitek. Ne haragudj, férfi vagyok, én is voltam fiatalabb, tudom mit miért tettünk.


29F

2020. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Na és mondtad neki, hogy találkozzatok vagy úgy gondoltad, hogy majd kitalálja?
2020. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Ezért kéne FÉRFI partnert keresned, gyerek helyett.
2020. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Beszeltuk hogy mikor tudnank talalkozni, mondta hogy ma lesz kocsija. De delelott meg azt mondta hogy majd jovo heten talakozunk, aztan latom neten a nagy haveros kepeket
2020. dec. 31. 19:45
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Szánalmas a pali. 26/N
2020. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ, hogy PS4 vagy PS5-el játszanak?


Mert a PS4 már évek óta piacon van, azzal már kijátszhatta magát, de ha azon kevés szerencsés közé tartozik, aki egy PS5-öt szerzett karácsonyra, akkor bocs kislány...

2020. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
86%
9-esnek írnám hogy ps5-re eddig még csak kurwazsar játékok jelentek meg, nemhiszem hogy ennyire lekötné a kisgyereket
2020. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!