Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Pár hónapj megtaláltam azt a fiút aki tökéletes számomra. Legalábbis azt hittem. Az elején minden tökéletes volt, persze, ahogy az lenni szokott,törödött velem, szerettem vele lenni, boldoggá tett. Aztán 2-3 hónap alatt minden megváltozott. Megjelentek a problémák köztünk, mindennapra jutott egy veszekedés, hogyha valami probléma volt mindig én voltam érte a hibás, ezek miatt teljesen elkezdtem tönkremenni idegileg, mindennap idegeskedtem, görcsöltem, hogy mikor veszünk megint össze, a barátaim is elkezdtek eltávolodni tőlem mert unták hogy velem mindig csak a problémáinkról lehet beszélni. Mindig elhatározom hogy lépni fogok, és elengedem az egészet, de sose vagyok rá képes, mindig úgyérzem rosszabb lenne nélküle, hiányozna, megbánnám hogyha véget vetnék ennek. Minden vita után arra gondolok hogy ezek csak apróságok, meg tudjuk őket beszélni, mindig kibékülünk, de aztán újra és újra kezdődik előröl. Mit kéne tennem? Én szeretem mindentől függetlenül, és nem akarom elveszíteni, de teljesen tönkretesz...

2021. jan. 2. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj tönkre mellette.


Mit kellene tenned? Otthagyni a fenébe. Bár ezzel képtelen vagy szembenézni.

2021. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírom, bár látom, hogy falra hányt borsó lesz. Pszichoterápiára kellene járnod. Nem véletlenül fogtál ki egy ilyet és nem véletlenül ragaszkodsz hozzá hormonálisan és foggal-körömmel. Ez a saját rosszul alapozott gyerekkorodnak köszönhető. Ha a pasi téged hibáztat mindenért, az alapból egy narcisztikus vonás és a sok veszekedés csak determinálja, hogy teljesen csapdába essél. Leküldi a földre az amúgy se szárnyaló önbecsülésedet és onnantól mozdulni se fogsz tudni. Most kérj segítséget, amíg még van erőd kiírni ide kérdést. Mert amikor már rendszeresen ver zöldre a tökéletes férfiú, biztos hogy nem fogsz. Egy jó pszichoterapeutával újraépítheted az életed, olyanná, amilyen előtte még sosem volt. Lesz önértékelésed és az ilyen tökéletes férfiúk menekülni fognak tőled, akkor lesz lehetőséged jó párkapcsolatokra.
2021. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abba kene belegondolnod, hogy ha szakitanatok, tenyleg o hianyozna, vagy csak az hianyozna, hogy van valakid.

Ha mar azon gondolkozol, hogy lepned kellene, akkor ne habozz. Probalj meg ujra kapcsolatba lepni a barataiddal, mielőtt túl késő lesz.

Igen, igen, persze, szereted. De gondolj bele, hogy lehetne olyan baratod is, akivel tudsz beszelgetni, eljarhattok a barataiddal egyutt, mennyivel jobb lenne.

2021. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Hamàr a kapcsolat elején nem vagy teljesen boldog és màr meg is fordult a fejedben, hogy lépned kellene,- akkor màr tényleg baj van! Mindennapos veszekedés, csodàlom, hogy még egyûtt vagytok! Egyik félnek engednie kell, kûlônben ez a kapcsolat nem lesz hosszùtàvon mûködô képes! Minden jòt!
2021. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!