Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom részegen kissé durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom részegen kissé durva volt. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, lassan 1 éve járunk jegyben. A hétvégén néhány baráttal mentünk el vidékre, és iszogatás lett a vége. Kiderült, hogy az exe írt neki, ezt velem nem osztotta meg. Amikor rákérdeztem erre az egészre, alrébb szeretett volna tolni az útból, kissé erosebbre sikeredett, így a falnak lökődtem. Elég sokat ivott, ebből semmire sem emlékszik. Borzasztóan emészti magát ez miatt, szándékosan sosem bántana. Mit kéne tennem, ti hogy reagálnátok ilyen esetben?


24L/27F



2020. aug. 2. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maga a rosszul sikerült félrerakást nem venném magamra (még részegen sem volt benne indulat). Ha gyakran ennyire ittas, akkor erről beszélnék vele, ha ritka eset, akkor ezt is elengedném. Az exes dolog meg attól függ, mit írtak egymásnak, de mindenképpen megkérném, hogy ilyesmiről tájékoztasson, ha lesz legközelebb, mert az eltitkolása bizalmatlanságot generál bennem.
2020. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

"A hétvégén néhány baráttal mentünk el vidékre, és iszogatás lett a vége. Kiderült, hogy az exe írt neki, ezt velem nem osztotta meg. Amikor rákérdeztem erre az egészre, alrébb szeretett volna tolni az útból, kissé erosebbre sikeredett, így a falnak lökődtem. Elég sokat ivott, ebből semmire sem emlékszik."


Mi lenne, ha a párkapcsolati problèmáitok nem akkor akarnád megbeszèlni, mikor írtatok ès úgymond buli van?

Ez az ex írt neki tènyleg olyan horderejű dolog, amit akkor ès ott kellett mindenáron forszírozni? Nem vagy egy kicsit túl fèltèkeny, meg háklis?

Sehogy nem kell erre reagálni,ért az ègvilagon semmi sem törtènt.

2020. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elég ritkán iszik.


#2 Azért furcsállom hogy nem mondta el, mert mindent megosztunk egymással

2020. aug. 2. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ritkán iszik, akkor érdemes meg nem történté tenni a dolgokat. Szerintem.

Én legalábbis ezt tenném a helyedben. Ha sokat iszik na az más tészta ott gondolkodnék kifelé.

2020. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

"Azért furcsállom hogy nem mondta el, mert mindent megosztunk egymással"


Igen, pont ezèrt nem èrtem, mièrt nem èrt rá ennek tisztázása másnap. Mit kell ilyenen rinyalni egyből.

Ès akkor mèg másnap ezen nyüszögsz, hogy nekilökődtèl a falnak. Igen, mert ő ittas volt, örült, hogy a saját lábán megállt, ès felteszem te sem voltál józan. Ha rèszeg nem is vagy, az egyensúlyodból könnyebben kibillensz. Ennyi törtènt nem más. Tènyleg nem èrtem, ebből kièrt kell problèmát generálni? Benne meg itt lelkifurdalást gerjeszteni, hogy jaj mit tettèl.

Nem tett semmit, csak nem volt kíváncsi a buta rinyára az ex jelentkezèse miatt.

2020. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Épp az a probléma, hogy semmiség történt, és a párom emészti magát azon, hogy mit tett velem. Közben meg nem történt semmi
2020. aug. 2. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudja, ha nem is emlèkszik rá? Nyílván általad...
2020. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem általam, egyik barátja mondza el neki, aki vegig nézte. Én nem is akartam volna beszélni róla
2020. aug. 2. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Ès ami a mèg furcsább, hogy eleve neked kellene kellemetlenül èrezd magad, mert egy jókedèlyü baráti iszogatás alatt elkezdesz piti dolgokon hisztizni, meg kèrdőre vonni, persze, hogy odèbb akart tenni.
2020. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

6 Túltoltad+a barátjával ez már le lett beszélve általad, hogy ha kijózanodik akkor beszéljen el vele.


Nem szép játszma, minősíti azt aki ennek a kiagyalója volt.

2020. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!