Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudná magyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudná magyarázni mi a baja a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A feleségem mindig nagyon sokat dolgozik a karácsonyért meg a szilveszterért, mert azt szeretné hogy a gyereknek jó emlékei legyenek vele, meg nekem is fontos a jó, békés karácsony. Ma este gondoltam összebújhatnánk mert stresszes az évkezdés és kell valami ami lenyugtat és akkor jött azzal hogy idén minden nap csináltuk és hogy ő ma este egy jó forró fürdőre, nyugalomra és a könyvére vágyik, és most hagyjam mert ki van merülve és egyedül akar lenni. Ja és hogy altassam el én a gyereket. Pedig tudhatná hogy nekem ez nem pálya, nem vagyok jó meseolvasó és hasonlók, a gyerek végig itt építő kockázott és mikor a feleségem kijött a fürdőből baromi mérges lett letette a gyereket aludni majd elkezdett velem kötekedni. Ti ezt értitek?

2021. jan. 6. 22:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Stressz.
2021. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy szeretett volna egy nyugodt estét, de ismét rájött, hogy kár volt olyan embernek szülni, aki a gyereknevelésből fáj kivenni a részét.

Talán, ha lefektetted volna a gyerekeD, kaptál volna kényeztetést.

Nem is értem, mire számítottál.

Remélem, hogy troll kérdés.

2021. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Szó szerint leírta, mi baja. Mit nem értesz ezen?
2021. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen értem. Ebben nincs semmi igazságtalanság:D

A feleséged nem csak egy tárgy amit akkor használsz amikor TE akarsz...neki is vannak igényei és minden joga megvan egy nyugodt estéhez amit egyedül (a könyvével stb) szeretne eltölteni.


Te igazán gyakorolhatnád az apaságot. Nagyon könnyű úgy gyereket nevelni hogy az asszony csinál mindent te meg csak nézel mint egy idióta. A szexen és a gyerek csináláson kívül értesz máshoz is de most őszintén?

Nőj fel végre az apa szerephez és ne kényszerítsd mindennapos együttlétre a nejed:D

2021. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
97%
"tudhatná hogy nekem ez nem pálya, nem vagyok jó meseolvasó és hasonlók" tipikus magyar puding-pasi. Az esetleg felmerült benned, hogy A FELESÉGED IS EMBER? Minek cumizzon téged, ha egyszer fáradt? Szereted egyáltalán ezt a nőt, vagy csak elvagy vele, mert nem találtál jobbat?
2021. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%

Stressz, de te is béna voltál!

Miért nem mondtad, hogy altassa el a gyereket és utána megfürdeted őt, majd ágyba fekteted és finoman megmasszírozod amíg el nem alszik?

2021. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Én értem, igen.

Egy igazi barom vagy akit csak a saját érdekei, vágyai vezérelnek.

F38

2021. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
99%
Végiggürizte a karácsonyt meg a szilvesztert. Te pedig egy mesét sem vagy hajlandó felolvasni a gyereknek. Valószínűleg eddig is az ment, hogy az övé volt otthon az összes meló, te meg punnyadtál kanapén. Hamarosan rájön hogy egy válással megszabadul egy semmirekellő herétől, és kéthetente lesz egy szabad hétvégéje.
2021. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
99%
Egyetértek az előzőekkel. Mi az, hogy nem vagy jó meseolvasó? Nem tudsz olvasni, vagy mi?
2021. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
99%

Mi az, hogy neked ez nem pálya? Kié az a gyerek, a tiéd vagy a szomszédé???

Ma este összebújhatnátok, de ezek szerint minden este összebújtatok, most a feleséged szeretett volna egy kicsit magával foglalkozni. Mit nem lehet ezen megérteni?

2021. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!