Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ketto eve szex nelkul vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketto eve szex nelkul vagyunk a felesegemmel. Van innen viszaut az intimitasra? Sikerult valakinek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg, mi okozza és mit kell tennetek ahhoz, hogy minden legyen a régi.

Ilyenben nem volt részem.

2020. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hmm.. türelmes emberek vagytok, mondhatom.
2020. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Én nem tudom ti mit csináltok, de én ma reggel is elkaptam az asszonyt, átmentem rajta mint egy úthenger.

Haja olyan volt, mintha a 220ba nyúlt volna bele.

Egyből volt reggeli kávé minden az ágyba már csinálta is.

42F

44N

Minden héten kétszer háromszor megkapja a magát, ennyi elég neki.

2020. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs...


Ez az az eset, amikor valaki sír, hogy már 6 havi bérével tartozik a munkáltató. Ilyenkor sosem értem, hogy miért ment be még 5 hónapot dolgozni...


Neked is az első szexmentes hónap után kellett volna leülni, és kideríteni, hogy mi a gond, és így vagy úgy, de lépni, ha már 2 éve bírjátok, akkor ki fogjátok bírni még 2 évig, visszafelé ez már nagyon ritkán működik.

2020. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomóan nem kívánják a szexet. Ennyi. Az a szívás, amikor ilyen emberrel vagy. Én itt a gyk-n is beszélgetek olyan házas nőkkel, akik elmondták hogy csak megjátszák hogy jó volt nekik, egyébként simán elélnének szex nélkül is. Van aki nem vállalja be a színészkedést, egyszerűen nem csinálja. A kommunikáció meg oda kéne, hogy az egyik elmondja hogy bocsi, de nekem nem fontos a szex, sosem volt az. A másik meg elmondja, hogy bocsi, nekem meg fontos, és mindig is az volt.


Ami a nehézség az az, hogy tényleg nehéz a párkeresés és találás, lehet hogy a szexen kívül tökéletesen működnek. Hajaj, mennyi ilyet ismerek! A kollégáim többsége ilyen házasságban él, van gyerek, van egzisztencia csak szex nincs. A vicc az egészben az, hogy nincsenek összeveszve, nem taszítják egymást, nincs rossz hangulat vagy sértődés, egyszerűen valamelyik félnek nem kell a szex. Pl. "R***ó nevű kollégám tegnap mondta, hogy 100% hogy el fogja utasítani a felesége közeledését, mert egyszerűen taszítja a szex gondolata is. Amikor megkérdezetem hogy miért, összevonta a vállát és azt mondta, nem tudja, egyszerűen nem kívánja sem a szexet, sem a nőket. Persze a férfiakat sem! :D

Egy másik férfi a cégnél meg mindig azzal traktál, hogy inkább túlórázik, de nem akar szexelni a feleségével. Szóval nem csak a nők az elutasítók, de igazi okot egyik sem tudott mondani. Egyszerűen nem kell nekik.

2020. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" Én itt a gyk-n is beszélgetek olyan házas nőkkel, akik elmondták hogy csak megjátszák hogy jó volt nekik, egyébként simán elélnének szex nélkül is."


Egy részük meg 40 évesen bejelenti, hogy ő csalódott a férfiakban, és inkább a nőkre vált, aztán boldogan él egy csajjal.

2020. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, anno exemmel volt ilyen periódusunk hogy hónapokig nem volt szex...hozzáteszem, nálunk is úgy kezdődött, hogy ő nem akarta....aztán később egészsegügyi okokból nem igazán ment neki, amit próbált az én hibámnak beállítani. Végül sok kihagyas után ugyan újra volt szikra és szex, de a betegsége miatt se ment, meg mellettem másokra is szüksege volt, igy hagytam a csudába.

Amit en nőkent mondhatok miert volt olyan hogy nem kívantama szexet: ő nem tudta elfogadni ha én nemet mondtam, addig nyomult mig végül inkább belementem csak hagyjon békén. Nekem viszont el kellett fogadnom ha ő nemet mondott. Soha semmi érzelmi megnyilvánulása nem volt, csak ha szexet akart. Nekem ez nem megy, kell, hogy csak úgy összebújjunk ami nem szex-szel végződik.

Kicsit nézz magadba is mi lehet a gond, miért nem kívánja. Klimax pl?

2020. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
#6 Szerintem inkább egy részük rájön a válás után, hogy a szex nem fájdalmas vagy kellemetlen. Még akkor is van ilyen, ha a férfi figyelmes. Ha nem tapasztalt, és a nőnek sincs más élménye, akkor évekig nem derül ki, hogy nem ilyennek kéne lennie a szexnek.
2020. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8: pusztán a fájdalom, vagy a csalódás miatt valakinek nem változik meg a szexuális irányultsága... Ha valaki heteró, de fáj neki, akkor keres kisebb farkút, maszturbál, felhagy az egész szex dologgal, de nem fordu a nők felé...


Aki ezt teszi, az eleve nem a pasasra vágyott, lehet, hogy magának sem merte beismerni, de a környezetének tuti nem, így játszotta a rendes kislányt, pasi-házasság vonalon, aztán rájön, hogy azért nincs szex, mert ő soha egy percig sem kívánta azt az férfit

2020. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es. Tökéletes válasz!
2020. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!